Ağaoğlu'ndan yurtdışı tatili fırsatı

Ağaoğlu'nun başlattığı kampanya ile 3 talihli Ağustos ayında 3 gece 4 gün Paris gezisi, Floransa-Roma gezisi ve Barcelona gezisi kazanabilecek

Ağaoğlu'ndan yurtdışı tatili fırsatı

2 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Ağaoğlu’nun Cevahir ve Capacity AVM’deki stantlarına 8 Mayıs 2013’e kadar uğrayanlar birbirinden güzel tatil hediyelerini kazanma şansını yakalıyor. Stantlara gelerek çekiliş formlarını dolduraranlar noter huzurunda yapılacak çekilişe katılabiliyor.

Kampanya, 25 Nisan 2013 saat 10:00 ile 8 Mayıs 2013 saat 22:00 tarihleri arasında, İstanbul ilinde bulunan İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde, Capacity Alışveriş Merkezi'nde geçerli.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişle; 1 kişiye 3 Kişilik Paris Seyahati İkramiyesi, 1 kişiye 3 Kişilik Floransa & Roma Seyahati İkramiyesi, 1 kişiye 3 Kişilik Barcelona Seyahati İkramiyesi ikramiyeleri verilecek.

Çekiliş 21 Mayıs 2013 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek.

Kampanya süresince, İstanbul ilinde bulunan İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Capacity Alışveriş Merkezi içindeki kampanya masalarından Ağaoğlu'nun My World Europe ve Bakırköy Veliefendi projesi tanıtımı kapsamında, projeler hakkında yetkililerden bilgi alarak proje tanıtım uygulamasına ücretsiz katılıp ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon, e-mail adresi bilgileri, proje kapsamında bölge/daire tercihleri ve diğer bilgilerini sunarak kayıt yaptıran kişilere 1 çekiliş hakkı verilecek.

1 çekiliş hakkı ile sınırlı olan kampanyada katılımda, satınalma veya satınalma taahhüt şartı aranmıyor.
Kampanya, Akdeniz İnşaat Ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün izni ile DenizAjans tarafından yürütülmekte.

3 Kişilik Seyahat İkramiyeleri; Barcelona Seyahati; İspanya Barcelona'da 22-25 Ağustos 2013 tarihleri arasında,
Paris Seyahati; Fransa Paris'te 29 Ağustos-01 Eylül 2013 tarihleri arasında, Floransa & Roma Seyahati; İtalya Floransa ve devamında Roma'da 08-11 Ağustos 2013 tarihleri arasında, 3 gece süre ile 3 kişilik konaklama olarak geçerli.
Seyahat; ilgili ülkeye 3 kişilik gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, 3 yıldızlı otelde 3 gece süre ile 3 kişilik odada oda+kahvaltı konaklama, gidilen şehirde 2 saatlik panaromik şehir turu, transfer, yurt dışı seyahat sağlık sigortası hizmetinden oluşmaktadır.
Seyahat, İstanbul'da başlayıp bitecek, İstanbul'a kadar ulaşım, vize işlemleri, pasaport, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihlilere ait.
Seyahat ikramiyeleri, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat, İstanbul'da başlayıp bitecektir, İstanbul'a kadar ulaşım ile vize alma, pasaport işlemleri ve masrafları, seyahate dahil olmayan hizmetler, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir ve talihlinin sorumluluğundadır. Seyahat ve yolculuk süresince oluşacak her türlü gecikme ve aksaklıktan talihli sorumludur. Çekiliş 21.05.2013 tarihinde saat 12:00'da, DENİZAJANS Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Toplantı Salonu Bostancı / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 27.05.2013 tarihinde Hürriyet Gazetesinde duyurulacak.