Ahenk İstanbul'da son fırsatlar

Emin İnşaat, Beylikdüzü Gürpınar'da hayata geçirdiği Ahenk İstanbul projesinin son konutları için özel bir kampanya hazırladı. Kampanya ile birlikte yüzde 30 peşinatla projeden ev sahibi olmak mümkün olacak.

Ahenk İstanbul'da son fırsatlar

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Emin İnşaat, Beylikdüzü Gürpınar'da hayata geçirdiği Ahenk İstanbul projesinde kalan son konutlar için özel bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında projedeki son konutlara yüzde 30 peşinat ve 80 aya 0 faiz vade ile ev sahibi olmak mümkün olacak.

Ahenk İstanbul'da kampanya zamanı
Proje ve kampanya ile ilgili olarak bilgi veren Emin Grup Genel Müdürü İbrahin Çonkar, Ahenk İstanbul projesi ile vatandaşlara denize yürüme mesafesinde, doğa ile iç içe ve konforlu bir yaşam seçeneği hazırladıklarını söyledi. Firmanın dinamik ve yenilikçi yaklaşımının ön plana çıktığı Ahenk İstanbul'da satışların devam ettiğini de vurgulayan Çonkar:

Ahenk İstanbul'da son fırsatlar

"Emin İnşaat'ın vatandaşımıza sunduğu projesi olan AHENK İSTANBUL’ da konut satışlarımızda hızla devam ediyor. İstanbul Beylikdüzü’nün benzersiz yaşam alanı Ahenk İstanbul’da, dairelerimizin büyük bir kısmı kısa sürede alıcı bulurken, kalan az sayıdaki konutlaramızı da kısa süre devam edecek olan %30 peşinat ve 80 ay faizsiz vade seçenekleriyle vatandaşlarımıza sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

Ahenk İstanbul hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Ahenk İstanbul projesi
2 etaptan oluşan Ahenk İstanbul'da 1+1 tipi dairelerin satışı tamamlandı. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipi daire seçenekleri ise devam ediyor. Projede yer verilen sosyal alanlar ise şöyle:

"Bay ve bayan iki kapalı ve yarı olimpik havuzun yanında kapalı çocuk havuzu açık ve kapalı alanlarda spor yapabilmeniz için bay ve bayanlara ayrı ayrı fitness salonları ve çocuklar için oyun alanları..."

 

Firma Bilgisi: emin inşaat
Proje Bilgisi: Ahenk Istanbul