Akiş GYO, Bağdat Caddesi'nde

Bağdat Caddesi'nde bulunan Uşaklıgil Apartmanı, Akiş GYO-Beymen işbirliğiyle yeni bir kimliğe kavuşacak

Akiş GYO, Bağdat Caddesi'nde

Beymen ile birlikte yeni bir projeye imza atmaya hazırlanan Akiş GYO, Bağdat Caddesi üzerinde yer alan Uşaklıgil Apartmanı'nı yenidne düzenleyecek. 5 katlı müstakil bir bina olarak hizmet vermeye apartman Eylül 2016'da Beymen Suadiye olarak hizmete açılacak. 

Uşaklıgil'e yepyeni bir kimlik
İşbirliği ile bilgi vermek üzere düzenlenen basın buluşmasında bir konuşma yapan Akiş GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İ.Gökşin Durusoy Uşaklıgil Apartmanı'nın Beymen için dünya standartlarına uygun bir dönüşüme tabi tutulacağına belirtti. Türkiye'de GYO'lar arasında bir ilk olarak Akiş'in cadde mağazacılığına yatırım yaptığını söyleyen Durusoy:

"Cadde mağazacılığına yatırım yaparken hedefimiz sektörde sürdürülebilir, yenilikçi çalışmalara imza atmaktı. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, lüks tüketimde bir dünya markası olan Beymen'in bu yolculuğumuzda bize ilk eşlik edecek marka olmasından mutluluk duyuyoruz" dedi.

Bağdat Caddesi büyük önem taşıyor
Akiş'le tekrar yan yana gelmenin kendilerini heyecanlandırdığını söyleyen Beymen Genel Müdürü Elif Çapçı da, Bağdat caddesinin dünyanını sayılı alışveriş caddeleri arasında yer aldığını belirterek:

'Bağdat Caddesi, neredeyse günün 24 saati yaşayan, İstanbul Anadolu yakasındaki sosyal hayatın değişmez bir adresi. Beymen olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri bizim için vazgeçilmez. Yine müşterimizi dinledik ve Bağdat Caddesi'ndeki metrekaremizi büyütme kararı aldık. 2016 yılının Eylül ayında açılacak yeni Suadiye mağazamız için dünyanın önde gelen perakende mimari ofisi HMKM ile çalışıyoruz. Beymen Suadiye'de sıcak bir ev ortamında müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı planlıyoruz.' dedi.

Firma Bilgisi: Akiş Gyo