Akkent Paradise'de hediye zamanı

Ünal Akpınar İnşaat, Akkent Paradise Gardens Konut Projesi'nde ev alanlar arasında yapılan çekilişle belli olan otomobil talihlisi hediyesini 11 Mart'ta, projenin reklam yüzü Doğa Rutkay ile aracılığıyla vermeye hazırlanıyor

Akkent Paradise'de hediye zamanı

Batıkent'te inşa edilen Akkent Paradise Gardens Projesi'nden konut satın alanlar arasında belirlenen Mercedes Benz B180 CDI talihlisine hediyesini 11 Mart'ta veriliyor. Talihlinin hediyesi, Akkent Paradise Gardens Konut Projesi'nin reklam yüzü Doğa Rutkay'ın katıldığı bir törenle takdim edilecek.

Akkent Paradise Gardens talihlileri belli oldu
Ünal Akpınar İnşaat, 10 Eylül 2015-15 Ocak 2016 tarihleri arasında Akkent Paradise Gardens projesinde konut alanlara yönelik olarak hazırladığı Mercedes Benz B180 CDI marka otomobil talihlilerine hediyelerini bugün veriyor. Talihli kişinin hediyesi 11 Mart günü(yarın)projenin reklam yüzü Doğa Rutkay tarafından sunulacak.

Akkent Paradice Gardens projesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Akkent Paradice Gardens
Kapalı yüzme havuzundan mini golf sahasına kadar 20'nin üzerinde sosyal donatısıyla dikkat çeken Akkend Paradise Projesi Ankaralı yatırımcıdan büyük ilgi gördü. 75 dönümlük peyzaj alanı, işletimi kolay ve bakımı ekonomik konut anlaşıyı ile yaşam standartlarını yükselten projeye özellikle ailelerden ilgi geldi. 

Akkent Paradice'de özel ödeme dönemi geliyor
Projeden ev almak isteyenler için 2016 yılına özel ödeme seçenekleri hazırladıkları müjdesini veren Akpınar A.Ş. Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre, araç teslimi sırasında düzenlenecek basın toplantısında da bu kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi sunacaklarını söyledi. 

Araç teslim töreni 11 Mart 2016 tarihinde Akkent Paradise Gardens'in satış ofisinde gerçekleşecek. 

Firma Bilgisi: Ünal Akpınar Inşaat
Proje Bilgisi: Akkent Paradise Gardens Residence