Akkent Paradise'de hediye zamanı

Ünal Akpınar İnşaat, Batıkent'te inşa ettiği Akkent Paradise Gardens'dan ev alarak Mercedes Benz B180 CDI kazanan talihliye hediyesini, firmanın reklam yüzü Doğa Rutkay aracılığıyla teslim etti

Akkent Paradise'de hediye zamanı

Ünal Akpınar İnşaat tarafından Batıkent'te inşa edilen Akkent Paradise Gardens'tan ev alan yatırımcılar arasından çekilişle belirlenen Mercedes Benz B180 talihlisine hediyesi, firmanın reklam yüzü Doğa Rutkay tarafından verildi. 

Akkent Paradise Gardens'da kişiye özel ödeme
Hediye teslimi sırasında firmanın projeden ev almak isteyenlere yönelik hazırlıkları hakkında da bilgi veren Doğa Rutkay, peşinatsız esnek ödeme planlarının da içinde bulunduğu kişiye özel ödeme imkanlarına dikkat çekti.  Rutkay, "İstediğin zaman öde" modelinin uygulamaya konulduğunu da belirterek, Akkent Paradise Gardens Kampanyasının Mart, Nisan ve Mayıs aylarını kapsayan Bahar mevisimi boyunca devam edeceğini de belirtti. 

Akkent Paradise Gardens hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Akkent Paradise Gardens
Ünal Akpınar İnşaat imzasıyla inşa edilen Akkent Paradise Gardens, yüzme havuzu ve mini golf sahası olmak üzere zengin sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor. Farklı tipte ve ebatta daire seçeneklerine yer verilen proje, 75 dönümlük peyzaf alanı ile de dikkat çekiyor. Akkent Paradise Gardens özellikle çocuklu aileler için tasarlanan olanaklara sahip.

Akkent Paradise Gardens bünyesinde çocuk oyun alanları ve çocuk havuzu gibi olanaklara ek olarak, 7/24 güvenlik hizmetleriyle de ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. 

 

Firma Bilgisi: Ünal Akpınar Inşaat
Proje Bilgisi: Akkent Paradise Gardens