Alaçatı Hotel Viento kapılarını açmaya hazırlanıyor

Mart 2014’ke kapılarını açmaya hazırlanan Alaçatı Hotel Viento, neo-mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak konaklama sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor

Alaçatı Hotel Viento kapılarını açmaya hazırlanıyor

07 Ocak 2014 / emlakwebtv
Kasabalı olmanın dayanılmaz çekiciliği. Alaçatı Hotel Viento’nun kısmen tanımı. Yaz-kış üzerinden ilgi eksilmeyen Alaçatı, yeni bir mekanı daha karşılamaya hazırlanıyor. Müdavimlerinin tutkusu olan belirgin mimarisi, yazın dahi esen enfes rüzgarın karşılaması, özgün dekore edilmiş odaları, lezzet yuvası “Sakız” restoranı, Alaçatı’da eşine az rastlanan jakuzili havuzu, 24 saat kesintisiz ilgisi, güler yüzü, Alaçatı Hotel Viento’yu yeni tatil alışkanlığınız yapacak.

Alaçatı Hotel Viento, keyifli bir konaklama deneyimi yaşatıyor
Huzuru yakalamak isteyen gezginlerin eşsiz sığınağı, mavinin beyazın huzur verici sakinliğinde doğayla iç içe verilecek bir molanın yegane adresi Alaçatı’nın mavi pencereli camlarından sakız sardunyalarının sarktığı, sohbetlerin yankılandığı Arnavut kaldırımlı sokaklarından birinde rastlayacaksınız Viento’ya. Dokusunu huzurdan yana kullanan, hayallerinizle sizi baş başa bırakan, dost sohbetlerin büyüsünü üzerinde taşıyan, damağınızı şenlendiren doğal tatları ile unutulmaz gurme sofraları kuran yepyeni bir adres burası. Junior ve süit oda çeşitlerinin yanı sıra nostaljiyi yansıtan cumbalı veya konak süitleri ile de keyifli bir konaklama deneyimi yaşatıyor otel.