Alfemo’dan yeni bir mağaza daha

Alfemo, mevcut mağazalarında gerçekleştirdiği tepeden tırnağa değişimin yanı sıra, Türkiye’nin dört bir yanında açtığı yeni mağazalarla hızlı büyümesini sürdürüyor

Alfemo’dan yeni bir mağaza daha

17 Aralık 2013 / emlakwebtv
Türkiye’de tasarım mobilyanın en önemli markalarından Alfemo, 2012 yılı başında, yepyeni bir mağazacılık stratejisi izleyeceğini açıklamıştı. O tarihten bu yana, “konsept mağazacılık” anlayışıyla yoluna devam eden Alfemo, mevcut mağazalarında gerçekleştirdiği tepeden tırnağa değişimin yanı sıra, Türkiye’nin dört bir yanında açtığı yeni mağazalarla hızlı büyümesini sürdürüyor.

Alfemo, konsept mağazalarına Gebze’de bir yenisini daha ekledi
Alfemo, çok kısa süre önce konsept mağazalarına Gebze’de bir yenisini daha ekledi. Mağazanın görkemli açılış törenine Alfemo üst düzey yönetim kadrosu ile birlikte çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Zoral: “Alfemo olarak tüketiciye sadece mobilya değil; yaşam tarzı sunuyoruz”
Alfemo Mobilya Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, yaptığı açılış konuşmasında İzmir’de 200 bin metre açık 70 bin metrekare kapalı alanda dünyadaki en son teknolojileri kullanarak üretim yapan Alfemo’nun konsept mağazacılık anlayışının gerek tüketici, gerekse yatırımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandığını belirtti. Yatırımcı taleplerini titizlikle değerlendirdiklerini söyleyen Zoral, “Alfemo olarak tüketiciye sadece mobilya değil; yaşam tarzı sunuyoruz. Bu güzel kentte bulunmaktan son derece memnunuz. Alfemo Mağazamız Gebze’ye hayırlı olsun” diye sürdürdü.