Alfemo ile yeniyılda evinizi yeniden düzenleyin

Yeni yıla girerken evinizde yapacağınız küçük değişiklikler, farklı dokunuşlarla enerjinizi yükseltip yaşam alanlarınızı farklılaştırabilirsiniz

Alfemo ile yeniyılda evinizi yeniden düzenleyin

24 Aralık 2013 / emlakwebtv
Artella ile evinizi yeniden düzenleyin… Kitaplarınız, televizyonunuz, DVD oynatıcınız ve tüm hobi objeleriniz için yeterli alana sahip bu özel ünite eviniz için kusursuz bir seçim. Çekmeceleri, rafları, cam bölmeleri ile size dilediğiniz alanı yaratacak bu yaşam ünitesi fonksiyonelliği ile evinize yenilik ve dinamizm getirirken dar alanlara da önemli ölçüde metrekare avantajı sağlayacak.

Renkli aksesuarlarla evinize enerji getirin
Alfemo’nun geniş aksesuar koleksiyonunda yer alan kırlentler ve puflarla yeni yılı daha renkli bir evde karşılayabilirsiniz.

Alfemo Berjerleri ile evinizde özel bir köşe yaratın
Evinizde kendinize özel köşe yaratmak, keyfini sürmek istemez misiniz? Evinizde yapacağınız ufak dokunuşlarla büyük bir değişiklik yakalayabilirsiniz. Tasarımı, renkleri ve hepsi birbirinden özel kumaş seçenekleri ile farklı tarzları temsil edebilen berjerler, evinize ayrıcalık katacak. Yeni yılda evinizde berjerlerinize özel yer açmayı unutmayın.