Alfemo'nun Körfez atağı sürüyor

Kuveyt pazarında çocuk, genç ve bebek mobilya markası ile faaliyet gösteren Alfemo, ülkedeki ilk Home Concept Mağazasını açtı

Alfemo'nun Körfez atağı sürüyor

ALFEMO, geçtiğimiz günlerde Kuveyt'te ilk ALFEMO Home Concept mağazasının açılışını  törenle gerçekleştirdi. Tüm dünyada stratejik açıdan önemli lokasyonlarda açtığı mağazalarla hızlı ve planlı büyümesini sürdüren Alfemo'nun Kuveyt partneri Kuveyt'in en güçlü ailelerinden biri olan Al Ajmi Grup oldu.

Alfemo'nun Kuveyt yatırımları sürüyor
Mobilya ticaretinin yoğun olduğu Farwaniya, Dajeej Area Kuwait City bölgesinde bulunan ve 2000m2'nin üzerinde bir alana sahip cadde mağazasının açılış törenine, Kuveyt Türk Büyükelçisi Salih Murat Tamer, Kuveyt Ticari Ataşesi Kerim Doğanay ile birlikte Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu ve Alfemo'nun tüm üst düzey yönetim kadrosu katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Kuveyt Büyükelçisi Salih Murat Tamer: Çocukluğundan bu yana Alfemo markasını tanıdığını ve tercih ettiğini vurgulayarak, Al Ajmi Grup'u böyle güçlü ve hızlı büyüyen bir marka ile yaptığı işbirliğinden dolayı kutladı. Kuveyt'te ALFEMO 'yu görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Yurtdışı mağazalaşma stratejileri doğrultusunda hızla ilerlediklerini ve vites büyüterek devam edeceklerini belirten ALFEMO Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu ise yaptığı konuşmada birkaç gün içinde açılacak Lübnan Alfemo mağazasının hemen ardından Bahreyn, Haziran ayında da Katar Alfemo mağazalarının hizmete gireceğini belirtti. Kuveyt ALFEMO mağazası, açılışının ilk gününde oldukça yoğun bir ziyaretçi ve alışveriş trafiğine sahne oldu.