AND Pastel projesinde ön satışlar başladı!

Anadolu Gayrimenkul imzası ile İstanbul Kartal'da yükselen AND Pastel projesinde ön satışlar başladı

AND Pastel projesinde ön satışlar başladı!

Anadolu Gayrimenkul imzası ile İstanbul Kartal'da yükselen AND Pastel projesinde ön satışlar başladı. Daire, ofis ve dükkanlardan oluşacak olan AND Pastel projesinde toplam 1595 adet bağımsız bölüm bulunuyor. 

AND Pastel Kartal projesinde teslim tarihi olarak 2018 yılı Nisan ayı planlanıyor. Lansman öncesi satışa sunulan projede sınırlı sayıda daireler  için şirket çalışanları ve ön talepte bulunanlara öncelik veriliyor. Ön talepte bulunanlar randevu ile satış ofisine davet ediliyor. 

Tamamlandığında 5 bin 500 kişinin yaşayacağı AND Pastel projesi, Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1,3 kilometre mesadede yer alıyor. Proje toplam 46 bin 597 metrekare arsa alanına sahip. Kartal'da yükselen AND Pastel projesi toplam 265 bin 672 metrekare kapalı inşaat alanına sahip. 

Anadolu Grubu'nun 2011 yılında kurduğu Anadolu Gayrimenkul'ün ilk yatırımı olacak projede çalışmalar başladı. Toplam 7 bloktan meydana gelen AND Pastel projesinde 1.595 konut, 42 ofis ve 35 dükkana yer verilecek. Projenin 5 bin 280 metrekare ticari alanlara için, 3 bin 200 metrekaresi ise ofisler için ayrıldı. 

Açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna gibi özelliklerin bulunduğı AND Pastel Anadolu Gayrimenkul imzası taşıyor. Ön satışların devam ettiği projede bilgi almak ve avantajlardan yararlanmak için projenin internet sitesinden iletişim formu doldurabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Anadolu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel