Ant Yapı Antasya Residence özellikleri

Ant Yapı Antasya Residence özellikleri oldukça dikkat çekici. Proje Ekim ayında teslim edilecek

Ant Yapı Antasya Residence özellikleri

Ant Yapı Antasya Residence Ümraniye'de hayata geçiriliyor. Ant Yapı Antasya Residence 8 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Ant Yapı Antasya Residence 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Ant Yapı Antasya Residence satılık daire büyüklükleri 44 metrekare ile 67 metrekare arasında değişiyor.

Ant Yapı Antasya Residence özellikleri
Ant Yapı Antasya Residence özellikleri arasında açılır kapanır yüzme havuzu, avm, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna gibi imkanlar bulunuyor.

Ant Yapı Antasya Residence teslim tarihi
Ant Yapı Antasya Residence teslim tarihi olarak Ekim 2015 sonu veriliyor.

Ant Yapı Antasya Residence ödeme planı
Ant Yapı Antasya Residence yüzde 1 KDV avantajına sahip olup, banka kredisi kullanmadan doğrudan Ant Yapı'ya borçlanmak isteyenler ise yüzde 25'i peşin ödedikten sonra kalanı 2016 sonuna kadar vadelendirilebiliyor. Daha uzun vade seçenekleri için anlaşmalı bankalardan Ant Yapı garantörlüğü ile 120 aya kadar taksit seçeneklerinden yararlanılıyor.

Ant Yapı Antasya Residence nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlanan Antasya Residence Ümraniye'de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alıyor.

Antasya Residence adres bilgileri şöyle; Saray Mahallesi Akçakoca Caddesi No:11 34768 Ümraniye/İstanbul

Ant Yapı Antasya Residence iletişim bilgileri
Telefon : 0216 630 68 68
Web : http://www.antasya.com.tr/

 

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: Antasya Residence