AquaCity'de lansmana özel fırsatlar sürüyor

Sinpaş Yapı'nın Ege Bölgesi ve Denizli için hayata geçirdiği AquaCity projesinde lansmana özel fırsatlar sürüyor

AquaCity'de lansmana özel fırsatlar sürüyor

Sinpaş Yapı'nın Ege Bölgesi ve Denizli için birçok ilkler barındıran, bölgenin sosyal yaşamını zenginleştiren AquaCity projesi, Denizlililer'den yoğun ilgi gördü. AquaCity'de, lansmanın üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen satışa sunulan ko-nutların % 50'den fazlası sahiplerini buldu.

AquaCity Projesi
Sinpaş'ın temalı yaşam projelerinde aileler ve çocuklar için geliştirdiği birbirinden farklı sosyal yaşam olanakları ve özel donatılar, Denizli AquaCity'deki renkli yaşamın da merkezinde yer alıyor. Kumsalda çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları, küçük korsanlar, su kaşifleri gibi temalı parkların yanı sıra ahşap oyun grupları da içeren proje yalı konseptiyle geliştirilen konutları, göl ve bahçe keyfini birlikte yaşatan evleri ve tüm manzaraya hakim, Denizli'nin en yüksek ve prestijli kuleleri ile farklı yaşam seçenekleri sunuyor.

Maldiv adalarının beyaz kumuna benzer tropikal kumlarla oluşturulacak kumsal ve kumsal burada yer alıyor. Palmiyeleri, tropik ağaçları, bungolovları ve göle uzanan seyir teraslarıyla tam bir tropik havanın hakim olduğu AquaBeach'de, çocuklar için su kaydırakları ve tüm ailenin birlikte açıkhavada sinema keyfi yaşayabileceği Açıkhava sineması da var.