Aspen Ege bölge müdürlüğü hizmete açıldı

Yapı ve zemin uygulamaları konusunda sektörün öncü ve vizyoner markası Aspen Yapı ve Zemin A.Ş., İzmir’deki Ege bölge müdürlüğü ofisini yeniledi

Aspen Ege bölge müdürlüğü hizmete açıldı

08 Ocak 2014 / emlakwebtv
Aspen Yapı ve Zemin A.Ş., İzmir’deki bölge ofisini yenilenmiş yüzüyle hizmete açtı. İzmir’in Bornova ilçesinde yeralan ofiste, Aspen’in geleceğe yön veren inovatif çözümleri ve en modern uygulamaları kullanıldı.

Gündoğdu: “Yeni ofisimiz, ürünlerimizin uygulamalı bir vitrini olarak çağdaş mimarinin gereklerince tasarlandı”
Açılışta kısa bir konuşma yapan Aspen Yapı ve Zemin A.Ş. Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu, “Aspen bilindiği gibi sadece Türkiye’de değil bütün dünyada faaliyetlerini sürdüren global ve tanınmış bir şirket. Geliştirdiğimiz vizyoner ürünler ile dünya arenasında adımızdan söz ettiriyoruz. Bu başarıda; etkin Ar-Ge çalışmalarımız ile ortaya koyduğumuz yenilikçi ürünleri ilk olarak ülkemizde sektörün kullanıma sunmamızın da katkısı muhakkak var. Bu noktada Ege bölge ofisimiz, Aspen’in kreatif ve günden güne büyüyen vizyonuyla paralel olarak güncellendi. Yeni ofisimiz, ürünlerimizin uygulamalı bir vitrini olarak çağdaş mimarinin gereklerince tasarlandı. Değerli mimar dostlarımız başta olmak üzere çok sayıda iş ortağımızın katılımıyla açılışını yaptığımız Ege bölge ofisimizde Aspen’in modern ürünleriyle tanışacak ve Aspen dünyasının kreatif çözümlerine tanık olacaksınız” dedi.