Atlantik Life Güllübağlar

Atlantik Life Güllübağlar Mahallesi Pendik'te yükseliyor

Atlantik Life Güllübağlar

Atlantik Life Güllübağlar Mahallesi Pendik'te yükseliyor. 8 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Atlantik Life 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Toplam 192 adet dairenin yer aldığı Atlantik Life projesinde daire büyüklükleri 80 ila 225 metrekare arasında değişiyor. 

Atlantik Life, Teknopark'a, metroya, denize, bankalara, okul ve hastaneler, D-100 karayolu ve TEM'e yakın bir konumda yükseliyor. Kat bahçeleri ve teras alanları ile dikkat çeken projede 1+1 dairelerin dışunda her daire için 2 araçlık otopark yeri bulunuyor. 

Atlantik Life sosyal imkanları ise şöyle; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, deniz manzarası, güvenlik, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, süs havuzu ve yürüyüş parkuru.

3 blokta 192 konuttan meydana gelen Atlantik Life 10 katlı olarak tasarlanıyor. Projenin yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılıyor. Atlantik Yapı tarafından hayata geçirilen proje Pendik Güllü Bağlar Mahallesi'nde yükseliyor. Proje D-100 ve TEM'e çok yakın konumda yer alıyor.

Proje Bilgisi: Atlantik Life