Avcılar Toya Vista projesi

Avcılar Toya Vista projesi 6 bin 200 metrekare alan üzerinde yükseliyor

Avcılar Toya Vista projesi

Avcılar Toya Vista projesi Toya Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Avcılar Toya Vista 6 bin 200 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Avcılar Toya Vista projesinde toplam 132 adet daire bulunuyor. Avcılar Toya Vista satılık daire büyüklükleri 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. 3 bin metrekarelik yeşil alana sahip olan Avcılar Toya Vista projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Avcılar Toya Vista satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Avcılar Toya Vista konut sahipleri koşu ve yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, dinlenme alanlarının yanı sıra fitness salonu, açık yüzme havuzu, bay-bayan buhar odası ve kafeterya gibi hizmetlerden yararlanabiliyor.

Avcılar Toya Vista nerede?
Toya Vista Avcılar ulaşım konusunda da oldukça kolay bir noktada konumlandırılıyor. Toya Vista evleri E-5'e, Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesi yakınlığının yanı sıra Avcılar İDO iskelesi ve İstanbul Atatürk Havalimanı'na olan yakın mesafesiyle ulaşım alternatifleri sunuyor. Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Avcılar Toya Vista adres bilgileri: Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 21 Avcılar/ İSTANBUL

Avcılar Toya Vista iletişim bilgileri
Avcılar Toya Vista satış ofisine 0 212 590 90 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Proje Bilgisi: Toya Vista