Avrupa Konutları Ataköy Nisan ayında satışta! Talep toplanıyor!

Artaş Grubu tarafından projelendirme aşamasında olan Avrupa Konutları Ataköy'ün Nisan-Mayıs aylarında satışa sunulması bekleniyor. Proje için şuan ön talep toplanıyor

Avrupa Konutları Ataköy Nisan ayında satışta! Talep toplanıyor!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Ataköy bölgesinde yükselecek olan Avrupa Konutları Ataköy, Artaş Grubu tarafından inşa edilecek. Şuan projelendirme aşamasında olan yeni yaşam alanının detayları önümüzdeki günlerde netleşecek.


Nisan-Mayıs aylarında lansmanı yapılarak resmi satışa sunulması beklenen Avrupa Konutları Ataköy'de rezidans, ofis ve dükkanlara yer verilecek. Projede rezidanslardan oluşan Avrupa Residence bloğu ile ticari birimlerden oluşan Office Ataköy bloğu yer alacak.


Artaş Avrupa Konutları Ataköy'de rezidanslar 1+1 ve 2+1 tipinde olacak. Ofislerin büyüklüğü ise minimum 200 metrekare, maksimum 1000 metrekareye kadar çıkacak.


Ataköy Londra Asfaltı E-5 karayolu üzerinde inşa edilecek olan Avrupa Konutları Ataköy, metrobüs ve metro duraklarına yürüme mesafesinde, Atatürk Havalimanı'na, Airport AVM'ye, Kültür Üniversitesi'ne, Koçtaş'a yakın mesafede yer alacak.

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları