AYD 2013 avm tüketici algı araştırması açıklandı

AYD ile GFK Türkiye işbirliğiyle “AVM Ziyaretçisi Büyüteç Altında” başlığıyla her yıl yapılan AVM Tüketici Algı Araştırması Sonuçları açıklandı

AYD 2013 avm tüketici algı araştırması açıklandı

23 Ocak 2014 / emlakwebtv
AYD Başkanı Hulusi Belgü ve Yönetim Kurulu evsahipliğiyle gerçekleştirilen toplantı Genel Sekreter Nihat Sandıkçıoğlu’nun “Hoşgeldiniz”, Başkan Hulusi Belgü ile GFK Türkiye Genel Müdürü Fulya Durmuş’un “Açılış Konuşmaları”yla başladı.

AYD’den organize perakende sektörüne büyük destek
AYD Başkanı Hulusi Belgü, AVM sektörünün gelişmesinden bahsederek, sektörün hızla büyüdüğünü 2013 yılının bu açıdan çok başarılı geçtini vurguladı. Kurlardaki dalgalanmaya dikkat çeken Belgü “Acaba bundan sonra neler olacak?” sorusunun kafalarda olduğunu bu nedenle kurları yakından takip ettiklerini söyledi. Bugün açıklanan AVM Tüketici Algı Araştırması Sonuçlarının kendileri açısından çok önemli olduğunu da sözlerine ekleyen Belgü, “GfK ile yaptığımız AVM’lerde Tüketici Algısı Araştırmasının sonuçları bizler için çok önemli. AYD’yi bu kadar başarılı yapan, doğru verileri sizlerle paylaşarak doğru kararlar almanıza yardımcı olmak. Araştırma sonuçlarında da gördüğümüz üzere AVM’lerde ziyaretçilerin geçirdiği süre gittikçe artıyor. Umarız kurlardaki bu yükseliş de durur ve daha iyi bir 2014 yaşarız hep beraber” dedi.

Araştırmanın deyatlı bilgi raporu için tıklayınız