Aydoğan İnşaat'tan bir proje daha 'Caddepark Erenköy'

1987 yılından beri Anadolu yakasında faaliyet gösteren Aydoğan İnşaat, 2014 yılının ilk projesi Caddepart Erenköy'ü kamuoyuna tanıttı

Aydoğan İnşaat'tan bir proje daha 'Caddepark Erenköy'

19 Haziran 2014/Emlakwebtv
Aydoğan İnşaat2014 yılının ilk projesi Caddepark Erenköy’ü Erenköy Divan Brasserie’de düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı. 

2013’ün son ayında görücüye çıkan Aydoğanpark Tuzla’dan sonra Aydoğan İnşaat, Caddepark Erenköy projesi ile Bağdat Caddesi’nin en prestijliprojesini hayata geçiriyor. Bağdat Caddesi’nin en popüler lokasyonunda yer alan Caddepark Erenköy, kentsel dönüşümün en güzel örneklerinden birini sunuyor.

Basın toplantısında konuşma yapan Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu İrfan Aydoğan, “CaddeparkErenköy bizim için önemli bir proje. Bildiğiniz üzere 1987 yılından beri İstanbul Anadolu yakasının çeşitli lokasyonlarında A plus butik projelere imzamızı taşıyoruz. Cadde bu kadar şantiye alanına dönmüşken, Caddepark Erenköy projemiz ile daha şimdiden aldığımız güvenlik önlemleri, çevreye rahatsızlık vermemiz ve inşaat kalitemizle dikkat topluyoruz.” açıklamalarında bulundu. 12.500 metrekarelik bir inşaat alanına sahip Caddepark Erenköy projesine yılın ilk ayında başlandı ve projenin teslim tarihi ise 2015 Haziran olarak belirlendi. Bağdat Caddesi’ne çıkan Kantarcı Rıza Sokağı’nda bulunan ve Cadde’ye sadece 300 metre uzaklıkta bulunan Caddepark Erenköy, lükse dair aranılan her şeyi bir arada sunuyor.

Metrekaresi 6 bin dolardan başlıyor
İnşaatı devam eden ve Bağdat Caddesi’nin tam kalbinde yer alan Caddepark Erenköy projesi, tek blokta Zemin+14 katlı ve 54 dairelikolarak tasarlandı. Caddepark Erenköy projesinde 4 adet dubleks daire bulunuyor ve 11. kattan sonra tüm daireler deniz görüyor. 3+1 ve 5+2 şeklinde tasarlanan dairelerin brüt metrekaresi ise 147 ve 282 olarak belirlendi. Konforun maksimum seviyede yaşanması için metrekareleri geniş olarak tutulan Caddepark Erenköy’de, aynı zamanda her daireye 2 araçlık kapalı otopark yeri tahsis ediliyor. Fitness vesauna’nın da bulunduğu Caddepark Erenköy’de, birinci sınıf inşaat malzemeleri kullanılıyor. Şu an ön talep toplayan Caddepark Erenköyprojesinin başlangıç satış fiyatı ise 6000$/m2’dir.

"Aydoğan İnşaat'tan bir proje daha 'Caddepark Erenköy'" Başlıklı Haberin Galerisi

Aydoğan İnşaat'tan bir proje daha 'Caddepark Erenköy'

Aydoğan İnşaat'tan bir proje daha 'Caddepark Erenköy'

Aydoğan İnşaat'tan bir proje daha 'Caddepark Erenköy'

Firma Bilgisi: Aydoğan Inşaat
Proje Bilgisi: Caddepark Erenköy