Aydos Country 1. Etap satışları ne durumda?

Aydos Country'de 1. etap satışları tamamlanmak üzere. İşte son durum

Aydos Country 1. Etap satışları ne durumda?

Aydos Country 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Aydos Country satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiyor.

Aydos Country projesi özellikleri
- Açık yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Çocuk yüzme havuzu
- Fitness merkezi
- Göl manzarası
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Orman manzarası
- Sauna

Aydos Country'de 1. etap satışları tamamlanmak üzere
Seba Gacemer, geçtiğimiz aylarda satışına başlanan Aydos Country projesinin de büyük ilgi görmeye devam ettiğini belirtti. Gacemer; "Aydos Country'de doğaseverler mesajımızı iyi aldı. Referans satışlarımız ve müşteri sinerjisi ile 1. etap satışları tamamlanmak üzere", dedi. Seba Gacemer, Ataşehir 10 dakika, Aydos Ormanı'na da yürüyerek 1 dakika mesafede olan Aydos Country'nin şehir içerisinde, doğanın yanıbaşında yaşama fırsatı sunduğunu belirtti.

Seba Gacemer, Aydos Country ile ilgili şöyle dedi: "Nefes aldığımız havanın elektrik yükünün sağlığımız ve bedenimiz üzerinde doğrudan etkileri var. Araştırmalara göre insanların yeteri kadar temiz hava solumaları için her bir cm3 havada 1.500 negatif iyon bulunması gerekiyor. Orman havasında şehir merkezinden 150 kat daha fazla negatif iyon var. Aydos Country'de yaşamayı tercih edenler, bu negatif iyon zengini ortamda sağlıklı ve zinde yaşayacaklar."

Aydos Country nerede?
İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country Sinpaş'a 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanıyor. Yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country Sinpaş, İstanbul Finans Merkezi'ne ve bölgede yeni açılacak, 4 bin 300 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi'ne yakınlığıyla da öne çıkıyor.

Aydos Country adres bilgileri
Adres : Veysel Karani Mah. Gülhane Cad. No:7 Sancaktepe/İstanbul

Aydos Country iletişim bilgileri
Telefon : 444 1 440
Web : http://aydoscountry.com/

 

"Aydos Country 1. Etap satışları ne durumda?" Başlıklı Haberin Galerisi

Aydos Country 1. Etap satışları ne durumda?

Aydos Country 1. Etap satışları ne durumda?

Aydos Country 1. Etap satışları ne durumda?

Aydos Country 1. Etap satışları ne durumda?

Proje Bilgisi: Aydos Country