Bakyapı’dan Konya’ya dev yatırım

Bakyapı, inşa ettiği prestij serisine Konya Selçuklu’da Konya Prestij Park projesi ile yeni bir halka daha ekliyor

Bakyapı’dan Konya’ya dev yatırım

Bakyapı, 51 dönüm arsa üzerinde 100 milyon liralık Konya Prestij Park projesini hayata geçiriyor. Konya Prestij Park projesi, 23+3 blokta 2+1 ve 4 farklı 3+1 daire seçeneğiyle toplam 642 konuttan oluşuyor. 2015 yılının haziran ayında teslim edilmesi planlanan ve en küçük dairenin 78m²’den başladığı projede, daire fiyatları 119 ile 199 bin TL arasında değişiyor.

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferhat Bakgör:
“İstanbul, Bursa, Çanakkale ve Sakarya’da gerçekleştirdiğimiz projelerden sonra prestij halkamıza bir yenisini Konya’da eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Konya, ekonomisi sürekli gelişen ve hızla büyümeye devam eden bir şehir. Bu büyümeyle birlikte doğan konut ihtiyacı Konya’da belirgin bir hale dönüştüğü için yatırımımızı buraya yapma kararı aldık. Konya’da olduğu gibi İzmir, Ankara ve Balıkesir başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde projeler geliştirmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 


Tapular hemen teslim
Konya’nın çehresini değiştirecek proje olarak yorumlanan Konya Prestij Park, konut sahiplerinin geleceğini de dairelerini de güvence altına alıyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede, konut sahiplerine yeni yaşam alanlarında huzur dolu bir başlangıç yapmaları sağlanıyor.

Sosyal imkanlar Konya Prestij Park'ta
Konya Prestij Park; modern bir yaşamın vazgeçilmezleri olan ve şehir hayatında yokluğunu hissettiğiniz tüm aktiviteleri, 17000 m²’lik geniş yeşil alanı ve 1600 m²’lik sosyal tesisleriyle yanı başınıza getiriyor. Isıtmalı kapalı havuzlardan bisiklet ve futbol sahalarına, saunalardan buhar odalarına, fitness ve pilates salonlarından çocuk parkına, langırt ve masa tenisinden tenis kortuna kadar spor,sağlık ve eğlencenin düşünüldüğü Konya Prestij Park projesi yepyeni bir yaşamın kapılarını sizlere açıyor. Evinizin her köşesi için en kaliteli malzemelerin seçildiği Konya Prestij Park’ta buzdolabından klimaya kadar tüm ankastre ürünler; alanında uzman dekoratörlerce evinize özenle yerleştiriliyor.

Konya Prestij Park, sunduğu modern hayatta güveni ve huzuru en son çıkan deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen radye temeller ile garanti altına alıyor. Günün her saati takip edilen özel güvenlik sistemi ile hem çocuklarınızın hem de ailenizin her zaman güven altında olduğunu hissedebilme olanağı sağlıyor. Konya havaalanına 5 dakika, Selçuk Üniversitesi’ne sadece 2 km mesafede olan Konya Prestij Park,  alışveriş merkezi, hastane ve okullara olan yakınlığıyla sizlere muhteşem bir yaşam olanağı sunuyor.

Firma Bilgisi: Akyapı