Bakyapı Prestij Modern

Bursa'da ikamet etmekte olan vatandaşlar Bursa Bakyapı Prestij Modern'in sunacağı imkanlarla modern, huzurlu ve prestijli bir yaşama kavuşabilecekler

Bakyapı Prestij Modern

Güvenilir, kaliteli, huzurlu, birçok imkana aynı anda ulaşılabilecek bir ortamda modern bir ev sahibi olmanın giderek zorlaştığı bu dönemlerde Bursa'da ikamet etmekte olan vatandaşlar Bursa Bakyapı Prestij Modern'in sunacağı imkanlarla modern, huzurlu ve prestijli bir yaşama kavuşabilecekler.

Bursa Bakyapı Prestij Modern; 53.000 m2'lik arsa, 173.000 m2 inşaat alanında 13 Bloktan oluşmaktadır. Bloklarda 10 ila 12 kat bulunmakta olup, toplam konut sayısı 918'dir. Site alanı içerisinde 18.000 m2 yeşil alan, 2.000 m2 sosyal tesisler, açık otopark gibi birçok hizmete aynı anda ulaşılabilecektir. Dairelerde doğal gaz bulunmakta olup, merkezi kombi sistemi ile ısınma sağlanmaktadır.

Bakyapı Prestij Modern ile hem şehir içi hem de şehir dışı ulaşım son derece kolay olmaktadır. Böylece hepimiz için kıymetli olan zamandan da tasarruf edilmesine olanak sağlanmaktadır. Bakyapı Prestij Modern'in şehir içindeki ayrıcalıklı konumu ile gerek özel araçla gerekse toplu taşıma araçları ile ulaşım son derece kolay bir şekilde sağlanmaktadır.

Büyükşehir Belediyesinden onaylı Bursa Bakyapı Prestij Modern ile huzurlu, ayrıcalıklı, modern ve prestijli bir yaşamı elde etmek son derece kolay. Bütün bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için Türkiye'nin büyük ve önde gelen bankalarının sağlamış olduğu uygun kredi imkanlarından faydalanılabilir. Ayrıca satın alma işleminin hemen ardından yapılacak olan tapu teslimi ile kendinizi güvende hissedebileceksiniz.

Firma Bilgisi: Akyapı