Balance Gayrimenkul Balance Güneşli

Balance Gayrimenkul Balance Güneşli projesini 17 bin metrekare alan üzerinde inşa ediyor

Balance Gayrimenkul Balance Güneşli

Balance Gayrimenkul Balance Güneşli projesini 17 bin metrekare alan üzerinde inşa ediyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Balance Güneşli satılık daire büyüklükleri 40 metrekare ile 1692 metrekare arasında değişiyor. Balance Güneşli projesi 118 plaza ve cadde ofis, 140 ev ve loft ofisin yanı sıra 43 mağazadan yer alıyor. 

Balance Güneşli sosyal donatıları arasında  kat bahçeleri, toplantı odası, teknik destek, fitness, pilates, sauna, buhar odaları, müzik odası, çocuk oyun alanı, cep sinemasının yanı sıra parti ve hobi alanları, restoran ve kafe gibi imkanlar yer alıyor. Balance Güneşli fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri için satış ofisini arayabilirsiniz. Balance Güneşli teslim tarihi olarak 2015 yılının Ekim ayını veriyor.

Balance Güneşli nerede?
Balance Güneşli, İstanbul'un yeni ticaret merkezi olarak konumlanan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alıyor. Balance Güneşli projesinin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi ise TEM karayoluna ulaşımı kolaylaştırıyor. E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan eşsiz bir konumda bulunan Balance Güneşli, çevrede inşaatı süren metronun yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR gibi önemli merkezlere yakınlığı ile İstanbul'un en değerli projelerinden biri olarak nitelendiriliyor. İnşaatı süren plaza ve cadde ofis, ev ve loft ofisler ile mağazaların 2015 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Balance Güneşli iletişim bilgileri
Web: balancegunesli.com.tr
Telefon: 0530 100 76 66

"Balance Gayrimenkul Balance Güneşli" Başlıklı Haberin Galerisi

Balance Gayrimenkul Balance Güneşli

Balance Gayrimenkul Balance Güneşli

Balance Gayrimenkul Balance Güneşli

Balance Gayrimenkul Balance Güneşli

Firma Bilgisi: Balance Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Balance Güneşli