Bankacılık teknolojisinde Odeabank farkı

Bankacılık sektörünün genç oyuncusu Odeabank, . “Gişe önü tablet kullanımı projesi” ile Türkiye’de bir ilke imza atarak şubelerini teknoloji üssüne dönüştürüyor

Bankacılık teknolojisinde Odeabank farkı

17 Aralık 2013 / emlakwebtv
“Kişiye özel bankacılık” vizyonuyla sektöre hızlı bir giriş yapan Odeabank, üst düzey teknolojik altyapısıyla da adından söz ettiriyor. Şubelerini “teknoloji üssü” olarak konumlandıran ve klasik banko anlayışını yıkarak açık gişe konseptini geliştiren Odeabank, son olarak “gişe önü tablet projesini” hayata geçirdi.

Odeabank şubelerini ziyaret eden müşteriler, beklerken banka kampanyalarından haberdar olabilecek
Bu yenilik ile, Odeabank şubelerini ziyaret eden müşteriler, gişe önünde bulunan Windows 8 tabanlı tabletler sayesinde işlemlerinin yapılmasını beklerken banka kampanyalarından haberdar olabilecek, gişe çalışanı tarafından gerçekleştirilen işlemi tablet üzerinden izleyebilecek ve dekontunu görüntüleyebilecek. Dekontunu basılı almanın yanı sıra elektronik olarak da almak isteyen müşteriler, yine tableti kullanarak banka veri tabanında kayıtlı bulunan e-posta adreslerine dekontlarını gönderebilecek.

Son olarak da işlemlerini tamamlayan Odeabank müşterileri şubeden aldıkları hizmetin kalitesini değerlendirebilecek, bu sayede Odeabank hizmet kalitesini müşterilerinin geri bildirimleri ile sürekli iyileştirecek.

Odeabank şubeleri adeta “bankacılık teknolojisi üssü”
Şubelerindeki bekleme alanlarını da müşterilerinin rahatını düşünerek tasarlayan Odeabank, misafirlerinin şube içerisinde geçirdikleri zamanı verimli ve zevkli hale getirebilmek için fark yaratacak uygulamalara imza atıyor. Üzerinde interaktif uygulamaların ve oyunların bulunduğu dokunmatik masaların yanı sıra bilgilendirici dijital ekranları da kullanıma sunuyor. Odeabank, sadece sıra numarası ve tanıtımlarla sınırlı olmayan, piyasa bilgileri ve gündemdeki haberlerin gösterildiği bilgilendirme ekranları ve kablosuz internet erişimiyle de sektörde ilkleri gerçekleştiriyor.