Başakşehir'de çevreye yatırım: Bahçekent Flora

Başakşehir'de hayata geçirilen Bahçekent Flora, atık geri dönüşüm sitemi ve güneş panelleriyle dikkat çekiyor. Projede fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor

Başakşehir'de çevreye yatırım: Bahçekent Flora

Emlak Konut GYO güvencesiyle İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığında inşa edilen Bahçekent Flora, atık geri dönüşüm sitemi ve güneş panelleriyle dikkat çekiyor. Projede daire fiyatları ise 199.000 ile 464.000 TL arasında değişiyor.

Başakşehir'in 450 milyonluk yatırımı: Bahçekent Flora
Başakşehir'de 450 milyon TL'lik bir yatırımla yükselen Bahçekent Flora'da büyüklükleri 65 metrekare ile 187 metrekare arasında değişen daireler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle alıcı buluyor.

199 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Yaklaşık yüzde 70'inin satışının tamamlandığı projede daire fiyatları ise 199.000 ila 464.500 TL arasında değişiyor. Projenin İlk etabının teslim tarihi ise 2016 yılının aralık ayı olarak planlandı. 140 bin metrekare genişliğindeki dev şehir parkına komşu bir noktada konumlanan proje, 22 bin metrekarelik rekreasyon alanıyla bütünleşen bir yapıya sahip bulunuyor. 

Solar paneller aydınlatacak
Teras büyüklüğündeki balkonlar, yaz kış kullanıma uygun olarak açılır kapanır şekilde tasarlandı.

Yüzme havuzu, fitnes, sauna, basketbol sahası, Türk hamamı, kafe, vitamin bar ve dinlenme alanlarını sakinlerine sunacak olan proje, otomatik atık geri dönüşüm sistemiyle çevreci bir proje olarak dikkat çekiyor. Ortak alanların tamamı çatılardaki güneş panelleriyle aydınlatılacak. Projedeki jeneratör altyapısı tüm daireleri besleyecek yeterlilikte. Bu sayede elektrik kesintileri proje sahiplerini etkilemeyecek. Her daire için bir araçlık tahsisli otopark yer alırken, misafirler için de açık alanda yeterli sayıda park alanı planlandı.

Emlak Konut GYO tarafından örnek nitelikte bir şehircilik anlayışıyla planlanmış bir bölgede yer alan Bahçekent Flora, konut planlaması, bölge parkı, doğa ve ticari alanlarıyla birbirine entegre edilmiş durumuyla dikkat çekiyor. Yüzde 80'i yeşil alan olarak planlanan proje aynı zamanda Kuzey Marmara Otoyolu ile 3. Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çekiyor. Bölgede planlanan yoğun yerleşim alanları sebebiyle, bir yandan da ulaşım konusunda da geleceğe yönelik çeşitli alternatif projeler üretiliyor.

"Başakşehir'de çevreye yatırım: Bahçekent Flora" Başlıklı Haberin Galerisi

Başakşehir'de çevreye yatırım: Bahçekent Flora

Başakşehir'de çevreye yatırım: Bahçekent Flora

Başakşehir'de çevreye yatırım: Bahçekent Flora

Başakşehir'de çevreye yatırım: Bahçekent Flora

Proje Bilgisi: Bahçekent Flora