Başakşehir’de kazanmanın vakti geldi

Her gün önünden binlerce aracın geçtiği, 1 milyon nüfuslu Yenişehir’e giden yol üzerindeki Vadiyaka Cadde Dükkanları; Başakşehir’in merkezinde, dev projelerin odağında karlı bir yatırımın kapılarını aralamak için sizleri bekliyor.

Başakşehir’de kazanmanın vakti geldi

Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi, Başakşehir metrosu ve Kanal İstanbul gibi dev projelerin yakınında yer alan Vadiyaka Cadde Dükkanlarında birçok iş alanına uygun faklı metrekarelerde 50 dükkan yer alıyor. Üstelik, B1 ve C bloklardaki dükkanlar birleşik olarak büyük bir “MARKET ALANI” şeklinde sunuluyor. 

Yürürlükteki T.C. Bayındırlık Bakanlığı Standartları, Deprem ve Yangın Yönetmeliklerine göre projelendirilen Vadiyaka Cadde Dükkanlarına; site bütünlüğüne bağlı kalmadan, direkt sokak ve caddeden ulaşılabiliyor.

Başakşehir’in en iyi lokasyonunda yer alan, satışa çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gören Vadiyaka Başakşehir’in; Cadde Dükkanları, 199 bin TL’den başlayan fiyatlar ve alternatif taksit seçenekleriyle, 24 Ocak saat 14.00’te açık artırma usulü ile satışa sunuluyor.

Yaşam ve yatırımın merkezi olan ve günbegün değer kazanan Vadiyaka Cadde Dükkanlarında yerinizi alın, Başakşehir’in merkezinde dükkan sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

Detaylı bilgi için tıklayınız.