Batı Mahal Büyükçekmece yol tarifi

Batı Mahal Büyükçekmece yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Batı Mahal Büyükçekmece yol tarifi

Batı Mahal Büyükçekmece Yalçınlar Group tarafından Göl Vadisi'nde inşa ediliyor. Batı Mahal Büyükçekmece'de ilk 2 etapta 57'şer, 3. etapta ise 36 villa yer alıyor. Ilara, Jasmine ve Katie isimlerinin verildiği Batı Mahal Büyükçekmece projesinde toplam 150 adet daire yer alıyor.

Batı Mahal Büyükçekmece özellikleri
Batı Mahal Büyükçekmece özellikleri arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, masaj odası, restaurant ve kafe gibi birçok hizmet sunuluyor.

Batı Mahal Büyükçekmece nerede?
Batı Mahal Büyükçekmece'de Pelikan Hill malikaneleri içinde yükseliyor. Proje yemyeşil bir arazi üzerinde göl manzaralı 150 ailenin yaşayabileceği konseptte oluşturulmuş. İçi yapılı olarak teslim edilen Batı Mahal Büyükçekmece Gölü mevkiinde göçmen kuşların uğrak yerinde yer alıyor.

Batı Mahal adres bilgileri: Büyükçekmece Göl Mevkii. M. Yeşikgül Cad. Pelikan Hill Batı Mahal Malikaneleri Büyükçekmece, İstanbul

Batı Mahal Büyükçekmece yol tarifi
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Batımahal Büyükçekmece'de konumlandırılıyor. Büyükçekmece Batımahal projesine E5 ve TEM otoyolu üzerinden gitmek mümkündür. Batımahal adres bilgileri ise şöyle: Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece – İSTANBUL.

Batı Mahal Büyükçekmece iletişim bilgileri
0212 886 19 00 / www.batimahal.com

 

Proje Bilgisi: Batı Mahal