Batı Mahal: Tek kat fiyatına iki kat villa

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi Pelican Hill Mahallesinde hızla yükselen Batı Mahal bölgesel villa trendini yeniden tanımlıyor

Batı Mahal: Tek kat fiyatına iki kat villa

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi Pelican Hill Mahallesinde hızla yükselen Batı Mahal bölgesel villa trendini yeniden tanımlıyor.

Pelican Hill mahallesinde yaklaşık 400 dönümlük "tek parselde" 150 "iki katta villa" projesinin yaratıcısı Yalçınlar group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir villa trendinde devrim yarattık diyor. Yalçınlar Group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir, Müstakil villa projelerinde anahtar teslim standardını "natamam değil; tastamam" anlayışı ile yeniden tanımladıklarını, villa kullanım alanlarını "villa net" kavramı ile buluşturduklarını, bu villada "malikhane konforu" sunduklarını, gece ve gündüz yaşam felsefesi ile "iki katta villa" trendini sunduklarını belirtiyor.

Yüzde 55'lik satış seviyelerine erişildiğini belirten Bilge Özdemir; 3 etap'da projelendirilen Batı Mahal'de müstakil villa teslim tarihleri Ekim-2016, Şubat-2017 ve Ağustos-2017 olarak planlandığını satın alımlar için hızlı davranılması öneriyor.

Büyükçekmece Göl Vadisi villa projeleri içinde "en ileri teslim standartlara"sahip olan Batı Mahal anahtar teslimi "yerleşim ve yaşama hazır" teslim ediliyor.

Fiyatların 890 bin dolar + KDV'den başladığı Batı Mahal'de; peşinat sonrası konut teslim sürecine kadar ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Bilge Özdemir, Batı Mahal "iki katta villa" konsepti hakkında daha ayrıntılı bilgi için 0212 886 1 900'den konsept satış ofisine telefonla erişimin veya haftanın her günü açık olan Büyükçekmece Göl Vadisi ofislerinin ziyaretin mümkün olduğunu belirtiyor.

Proje Bilgisi: Batı Mahal