Batışehir Bağcılar satılık daire fiyatları

Batışehir Bağcılar satılık daire fiyatları haberimizin detaylarında yer alıyor

Batışehir Bağcılar satılık daire fiyatları

Batışehir Bağcılar satılık daire fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Batışehir Bağcılar 700 milyon lira yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Batışehir Bağcılar satılık daire tipleri 1+0'dan 5+1 dublekse kadar tasarlanıyor. Batışehir Bağcılar satılık daire büyüklükleri 39,36 metrekare ile 178,40 metrekare arasında değişiyor.

Batışehir Bağcılar satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Batışehir Bağcılar'da açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, golf alanı, göl, güneşlenme terası, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, okul, restoran, sauna, SPA, süs havuzu, tenis kortu, Türk hamamı ve voleybol sahası yer alıyor.

Batışehir Bağcılar fiyat listesi
Yapımı devam eden 3. Köprü bağlantı yollarında bulunan ve TEM'den direk girişe sahip Batışehir projesinde fiyatlar ise 270 bin TL'den başlıyor. EgeYapı Group güvencesiyle sunulan 60 ay vadelendirme sistemi doğrultusunda yatırımcılar 3 bin 50 TL'den başlayan taksitler ve cazip ödeme planından yararlanarak Batışehir'de yerlerini alabiliyor.

Batışehir Bağcılar nerede?
İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan Batışehir Bağcılar'da yer alıyor. İçerisinde Doğa Koleji'nin eğitim verdiği ve For Points by Sheraton'un Batışehir, TEM'den direkt giriş imkânı bulunan, 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye'nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul'un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar'da Atatürk Havalimanı'na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy'den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıktaki konumuyla yaşama kapılarını açtı.

Batışehir Bağcılar iletişim bilgileri
Batışehir Satış Ofisi Adres: Göztepe mah. İstoç Oto Center yanı No:10 Bağcılar / İstanbul
Call Center: 444 5 343 (Türkiye'nin her yerinden)
E-mail: info@batışehir.com
Web: www.batisehir.com

Proje Bilgisi: Batışehir