Batışehir'de Bahar kampanyası

EgeYapı Group tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir projesinde bahar kampanyası başladı

Batışehir'de Bahar kampanyası

EgeYapı Group'un İstanbul Bağcılar'da hayata geçirdiği ''Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi'' ödüllü projesi Batışehir'de başlayan bahar kampanyası kapsamında ev sahibi olmak isteyenler; banka kredisi kullanmaksızın yüzde 15 peşinat ve yüzde 0,69 faiz oranı ile firma bünyesindeki 60 ay vadelendirme sisteminden yararlanabiliyor.

Batışehir Projesi 270 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Yapımı devam eden 3. Köprü bağlantı yollarında bulunan ve TEM'den direk girişe sahip Batışehir projesinde fiyatlar ise 270 bin TL'den başlıyor. EgeYapı Group güvencesiyle sunulan 60 ay vadelendirme sistemi doğrultusunda yatırımcılar 3 bin 50 TL'den başlayan taksitler ve cazip ödeme planından yararlanarak Batışehir'de yerlerini alabilecek.  Ev sahiplerine sunduğu sosyal kullanım olanaklarıyla da dikkat çeken Batışehir'de sosyal tesisler kapsamında, bir açık ve bir kapalı basketbol, bir voleybol ve üç tenis sahası ile dört açık ve dört kapalı yüzme havuzunun yanı sıra dört fitness center bulunuyor.

Yatırımcısına kazandıran proje
Batışehir, Levent-Maslak aksıyla birlikte değerlendirilen Basın Ekspress Yolu, Atatürk Havalimanı aksı ve Kuzey Marmara Otoyolu'na doğrudan erişimi ile yeni yapılacak 3. Havalimanı ve 3. Köprü güzergahına kolay ulaşımı ve 121 mağazalı alışveriş caddesiyle her geçen gün hızla değerleniyor. Avrupa'nın en büyük otoyolu TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada bulunan Batışehir'e TEM'den ve Başakşehir Kuzey Marmara bağlantı yolundan direkt giriş imkanı bulunuyor. Araç sahipleri için E-5'ten de direkt giriş imkanı sunan Batışehir'den İstanbul'un hemen her noktasına kolayca ulaşılabiliyor.  

Proje Bilgisi: Batışehir