Baumit fayans ustalarından profesyonel çözümler

Baumit’ten fayans uzmanı ustalar, karo yapıştırıcıları ve derz dolguları, her alt yüzey ve fayans boyutu için profesyonel çözümler sunuyor

Baumit fayans ustalarından profesyonel çözümler

20 Ocak 2014 / emlakwebtv
Isı yalıtım uzmanı Baumit’ten fayans uzmanı ustalar için kaliteli ve güvenli çalışma felsefesi ile geliştirilmiş karo yapıştırıcıları ve derz dolguları, her alt yüzey ve fayans boyutu için profesyonel çözümler sunuyor. Geliştirilmiş formülleri ile ürünler, ustalara rahat çalışma imkanı sunuyor.

Baumit seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, farklı sınıflarda doğru yüzeye, doğru sınıf ve performansta ürün uygulaması sağlıyor.

FlexMarmor, tercih edilebilen bir ürün
Flex grubunda sunulan iç ve dış mekan kullanımlarına uygun ürünler, polimer modifiye dolguları içeren, su geçirimsizlik ve donmama özelliği geliştirilmiş ve düşeyde tutunma özelliği artırılmış olarak sunuluyor. Bu grupta yer alan ve özellikle mermer gibi ağır taşların yapıştırılmasında kullanılabilecek flex (esnek) yapıştırma harcı olan FlexMarmor, bembeyaz rengi ile cam tuğla, açık renk mermerler, doğal taşlar ya da mozaik uygulamalarında rahatlıkla tercih edilebilen bir ürün.

Flex grubunun bir diğer üyesi olan FlexTop, ağır karolarda seramik üzeri seramik yapıştırma özelliği ile ıslak hacimlerde de kullanım özelliğine sahip. FlexUni ise özellikle renovasyonlarda mevcut fayansı kırmadan, fayans üstü fayans uygulamasında kullanılabilen bir ürün. Baumit, iç mekanlarda tercih edilebilecek ürünlerini ise Basic, Pro ve Bianco olarak öneriyor. C1TE sınıfı Pro, seramiklerin iç mekanda zeminde ve duvarda yapıştırılmasında kullanılıyor. Çalışma süresi uzatıldığı için uygulama esnasında kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Baumit ürün grubunda 24 farklı renk seçeneği bulunuyor
Baumit derz dolgu ürün grubunda ise 24 farklı renk seçeneği bulunuyor. Dona ve suya dayanıklı, flex (esnek), yer ve duvarlarda kullanıma uygun, CG2 sınıfı yüksek mukavemetli derz dolgu harcı olan PremiumFuge, mutfakta, banyoda, terasta veya alttan ısıtma sistemine sahip mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.