Besa Kule Ankaralının yeni adresi oldu

Ankara’da iş hayatının yeni adresi olan Besa Kule yatırımcıdan büyük ilgi görüyor

Besa Kule Ankaralının yeni adresi oldu

23 Ocak 2014 / emlakwebtv
Ankara'nın iş merkezi anlamında en gözde lokasyonu olan Eskişehir yolunun Çukurambar girişinde inşa edilen Besa Kule de son birkaç haftadan beri yaşanan ziyaretçi ve satış oranları, yatırımcının yönünü ofislere çevirdiğini gösteriyor.Besa İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, ziyaretçi sayısının ve satış oranlarının arttığını bildirdi. 

Besa Kule, yatırımcıların buluşma noktası oldu
Dövizin son 3 ayda TL karşısında yaklaşık yüzde 12 değer kazanması, kurdaki artışın son bulmasını bekleyen yatırımcının yönünü gayrimenkule çeviriyor. Yatırımcı, az masraf isteyen ofislere yönelirken Ankara’da ayrıcalıklı iş hayatının yeni adresi olan Besa Kule ise son haftalarda yatırımcıların buluşma noktası oldu.

Besa Kule, Başkent’te getirerek keyifli ve konforlu iş yaşamının kapılarını açıyor
Başkent’te iş dünyasının buluşma noktası olan Çukurambar’da inşaatı devam eden Besa Kule, özel mimarisiyle çalışma hayatına yeni bir soluk getirerek keyifli ve konforlu iş yaşamının kapılarını açıyor.

7590 metrekare arsada, yatay ve dikey konumlu 2 bloktan oluşan proje, yer altı ve yer üstü toplu taşıma duraklarına yakın konumuyla da kolay ulaşım imkanı sağlıyor. 2 blokta toplam 104 ofisin yer aldığı Besa Kule’de, 25 mağaza da yer alıyor.

Her katta bulunan terasları ve B Bloktaki iç bahçesiyle keyifli mola imkanları da sunan Besa Kule, açılmayan pencerelerin devrine son veriyor. 24 saat güvenlik, A ve B blok resepsiyonları ve kontrollü giriş çıkış sistemiyle güvenlik ve konforu bir arada yaşatacak Besa Kule, Ankara siluetinde modern bir imza olarak hafızalara kazınıyor.

Proje Bilgisi: Besa Kule