Beyoğlu Belediyesi MIPIM'e hazırlanıyor

MIPIM Fuarı hazırlıklarını sürdüren Beyoğlu Belediyesi, etkinliğe 'farklı bir yapıyla' katılma planları yapıyor

Beyoğlu Belediyesi MIPIM'e hazırlanıyor

Fransa'nın Cannes kentisnde düzenlenecek MIPIM Uluslararası Emlak Fuarı'na farklı bir yapıyla katılmayı planlayan Beyoğlu Belediyesi, düzenleyeceği bir basın toplantısıyla 'projeleri' hakkında kamuoyunu bilgilendirecek. Beyoğlu Belediyesi, bölgede sürmekte olan projeler, yatırımlar ve yenilikler konusundaki gelişmeler hakkında bilgi sunacak.

Beyoğlu Belediyesi MIPIM'e hazırlanıyor
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın öncülüğünde, Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin, Amplio Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu ve Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel'in katılacağı toplantı 5 Mart'ta gerçekleşecek. 

MIPIM'e Türkiye'den dev katılım
MIPIM 2015 yılında 10-13 Mart arasında düzenlenecek. MIPIM 2015'e Türkiye; İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Sakarya şehirlerinin yanı sıra Beyoğlu Belediyesi başta olmak üzere pek çok ilçeyle katılıyor.

MIPIM 2015 10-13 Mart tarihleri arasında Fransa Cannes'da 26'ncı defa gerçekleştiriliyor. MIPIM'de geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacıları, alışveriş merkezleri, mimarlar, konut sektörü, belediyeler ve otel zincirleri bir araya gelecek.