Bilal Aydoğan Bulvar İstanbul’u anlatıyor

Bulvar İstanbul İcra Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan Yenişehir olarak tanımlanan Başakşehir'de hayata geçirdikleri Bulvar İstanbul projesini Emlakwebtv’ye anlattı

24 Ocak 2014 / Emlakwebtv /Haber:Havva Babaoğlu-Kamera:Ali Budak

Bulvar İstanbul İcra Kurulu Üyesi  Bilal Aydoğan, Özülke-Özkar ortaklığında Emlak Konut GYO'nun arsası üzerinde inşa edilen Bulvar İstanbul Projesini Emlakwebtv’ye anlattı. Aydoğan, Yenişehir olarak adlandırılan bölgenin lokasyon değerini ve 2014'te gayrimenkul sektörünü de değerlendirdi.

Projenin Bulvar ve Göl Etabı olarak iki etaptan oluştuğunu söyleyen Aydoğan,  "Proje ulaşım olarak merkezi bir lokasyonda Başakşehir sınırları içinde Olimpiyat Stadı'nın ve yapılacak olan yaklaşık 2 bin 600 yataklı Büyük Şehir Hastanesi'nin hemen yanında yer almaktadır. 3. köprü ve 3. havaalanı aksları üzerinde, çevre bağlantı yolları ile her yere çok kolaylıkla ulaşmak mümkün. Olimpiyat metrosuna bin metre mesafede olması da önemli bir avantaj. Başakşehir ve İkitelli Organize bölgesine çok yakın olan Bulvar İstanbul TEM'in kenarında yer almaktadır" diye konuştu. 

Peyzaj alanlarında ağırlıklı olarak su hareketlerinin olduğunu ifade eden Aydoğan, daire konseptinin A segmentinde olduğunu belirterek aile yaşantısı düşünülerek sosyal aktivitelere de bol miktarda yer verildiğini söyledi.

Metrekare fiyatlarının ortalama 2 bin 500, 2 bin 600 aralığında olduğunu belirten Aydoğan, lansman fiyatlarını yukarı çekmeyi planladıklarını da sözlerine ekledi. 

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul