Bosch’tan HomeProfessional WAY28762TR

Kullanım kolaylığı ve sağladığı enerji tasarrufu ile çamaşır yıkamada yeni bir çağın temsilcisi olan Bosch HomeProfessional WAY28762TR

Bosch’tan HomeProfessional WAY28762TR

08 Ocak 2014 / emlakwebtv
“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, özellikle kalabalık aileler ve inatçı lekelerle başı dertte olanlar için Bosch HomeProfessional WAY28762TR çamaşır makinelerini öneriyor. Home Professional serisinin yeni üyesi WAY28762TR otomatik çamaşır makinesi, birinci sınıf yıkama sonuçlarına ulaşmayı, inanılmaz kullanıcı deneyimi ile kolaylaştırıyor.

En yaygın 16 lekeyle mücadelede en büyük yardımcınız
Tereyağı/yağ, yumurta, bebek maması, toprak/kum, kan, çimen, kahve, kozmetik, şarap, çikolata, kirli çorap, ter, çay, domates, portakal ve çilek... Zorluğu ve yaygınlığı ile ünlü 16 leke, Bosch HomeProfessional WAY28762TR çamaşır makinesinin sahip olduğu otomatik leke çıkarma programı ile kolayca çıkartılıyor. Makine seçilen yıkama programına başlamadan önce, otomatik olarak lekenin türüne göre yıkama sıcaklığını, devrini ve ıslatma miktarını ayarlıyor. Hangi lekeyle nasıl mücadele edeceğini kendisi belirleyerek, ailelerin tüm hijyen ve temizlik kaygılarına son veriyor. İster bebek maması ister yumurta lekesi Bosch HomeProfessional WAY28762TR’ye vız geliyor.

Tek seferde tam 9 kilo çamaşırın üstesinden gelecek kadar güçlü
Bosch HomeProfessional WAY28762TR, 9 kilo kapasitesiyle çamaşırı bol olan küçük çocuklu ve kalabalık ailelerin imdadına koşuyor. Battaniyeler, kaz tüyü montlar, yelekler ve kışlık yorganlar ile kalın perdeler bile sahip olduğu oldukça geniş tamburu sayesinde HomeProfessional WAY28762TR’de rahatlıkla yıkanabiliyor. A+++ -10% enerji sınıfı ile en üst enerji sınıfı ürünlerden %10 daha az enerji tüketiyor, tonlarca su ve litrelerce deterjan tasarrufu sağlıyor. AntiVibration Design™ tasarımı ve EcoSilence sistemi ile maksimum performansta bile neredeyse sessiz ve titreşimsiz çalışıyor. Tüm bu özellikleri ile Bosch HomeProfessional WAY28762TR, başta aile ekonomisinin yanında doğaya da büyük katkı sağlarken, konforlu ve yeni bir dönemin temsilcisi oluyor.

Daha çok ergonomi ve kullanım kolaylığı
Bosch HomeProfessional WAY28762TR, çamaşır makinesi, diğer çamaşır makinelerinden sahip olduğu tüm eşsiz özelliklerin yanı sıra geliştirilmiş ergonomi ve kullanım kolaylığı özellikleri ile farklılaşıyor. TFT ekran ile seçim yapmak çok kolay ve hızlı gerçekleşiyor. Yüksek çözünürlüklü büyük ekran, daha kolay okunabilir yazı karakterleri ile tüm program bilgilerini bir bakışta görünür kılıyor. Bireysel program ayarları, kolayca seçilebilecek şekilde tuşları çevreliyor. Böylece program ve opsiyon ayarları, çok daha hızlı ve kolayca yapılıyor. VarioPerfect EcoSilence Drive™ enerji verimli ve uzun ömürlü motor, %65’e varan oranda zaman; %50’ye varan oranda enerji tasarrufunun yanı sıra makinenin son derece sessiz çalışmasını sağlıyor. Süper-Kısa 15’ programı ile rekor sürede anında temizlik elde etmenize imkân veriyor; dünyanın ilk en kısa yıkama programı Süper-Kısa 15’ sayesinde az kirlenmiş çamaşırlarınız sadece 15 dakikada tertemiz oluyor.