Botanica İstanbul tanıtım filmi

Botanica İstanbul tanıtım filmi yayınlandı. İşte Botanica İstanbul tanıtım filmi

Botanica İstanbul tanıtım filmi yayınlandı. Botanica İstanbul projesinin lansmanı bugün Çırağan Sarayı'nda gerçekleşti. 

Aralık 2016'da teslimi planlanan projede avantajlı lansman fiyatları devam ediyor. Yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve 48 aya varan faizsiz ödeme seçenekleri ile konut satışı gerçekleştiriliyor. İsteyen müşteriler için banka kredisi imkanları da mevcut. Yüksek prim vaat eden projede metrekare fiyatlarının 4 bin TL'yi aşması bekleniyor.

Bugüne kadar yüzde 30'u satılan projeye ilgi daha çok yakın bölgeden geldi. Proje 21 Nisan'da Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi'de yapılacak City Scape fuarında yabancı yatırımcılarla buluşacak.

Proje ortaklarından Ak Proje Yönetim Kurulu Başkanı Adem Soytekin projeden 250 milyon TL hasılat beklediklerini ve şimdiden yüzde 30'u satılan projede satış sıkıntısı yaşamadıklarını ifade ederek, Abu Dabi City Scape fuarında da yabancı yatırımcılardan ilgi göreceklerine inandığını söyledi. Daireler bittiğinde metrekare fiyatının 4 bin TL'yi aşmasını beklediklerini vurgulayan Soytekin, daire alacak olanların lansman dönemini iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyleyerek, lansman dönemi avantajlarına dikkat çekti.

"Botanica İstanbul tanıtım filmi" Başlıklı Haberin Galerisi

Botanica İstanbul tanıtım filmi

Botanica İstanbul tanıtım filmi

Botanica İstanbul tanıtım filmi

Botanica İstanbul tanıtım filmi

Proje Bilgisi: Botanica Istanbul