BRN yataklarından yılbaşına özel kampanya

BRN yatakları, Yılbaşı kampayası çerçevesinde özel indirim ve hediyelerle sunuluyor

BRN yataklarından yılbaşına özel kampanya

25 Aralık 2013 / emlakwebtv
“Dünyanın En Rahat Yeri” sloganıyla 5 kıtada 500’ü aşkın noktada ürünleri satılan BRN yatakları, yılbaşına özel düzenlediği kampanya çerçevesinde omurgaya tam ortopedik destek veren RoyalCoil serisi yatak alana, kaz tüyü ya da yün yorgan hediye edecek. Kalpli veya antiagaing visco dolum yastık ise yılbaşına özel indirimle satışa sunuldu.

Sektörünün ihracat şampiyonu BRN yatakları, yılbaşına özel kampanya düzenleyerek müşterilerine hem indirim fırsatı sunuyor, hem de hediye avantajlarıyla dikkati çekiyor. Mart ayına kadar geçerli olan kampanya dahilinde RoyalCoil serisi yatak alana, tercihe göre kaz tüyü ya da yün yorgan hediye edilirken, kalpli veya antiaganing visco dolum yastığın fiyatı ise yüzde 10 oranında indirildi.

ilter: “bütçesini düşünenler için de ürünlerimiz uygun bir seçenek haline geliyor”
Hediye kampanyasıyla dikkatleri üzerine çeken RoyalCoil serisi yatağın birbirinden bağımsız hareket eden torba yaylar sayesinde omurgaya tam ortopedik destek verdiğini belirten BRN Yatakları'nın Genel Müdürü Berna İlter, şöyle konuştu: “Yılbaşına özel düzenlediğimiz kampanyayla yanında kaz tüyü ya da yün yorgan hediye edeceğimiz RoyalCoil serisi, içerisinde bulunan 500 countluk paket yay ile vücuda masaj hissi sağlıyor, kenar hiper takoz destek elemanları ile de yay sistemine destek verip kişileri yatağın üst katmanında tutarak çökme sorununu engelliyor. Her 4 santimetresinde at kılı kullanılan bu serimiz uzun yıllar deforme olmayacak bir yapıya sahip olduğundan bütçesini düşünenler için de uygun bir seçenek haline geliyor. Yanında tercihe göre kaz tüyü ya da yün yorgan hediye edeceğimiz bu seri ile yeni yılda sağlıklı ve kaliteli uykunun keyfini doya doya yaşayacaksınız.”

Kalpli veya antiaganing visco dolum yastığın da yılbaşına özel fiyatıyla kaçırılmamasını öneren İlter, “Hijyenik ve anti-alerjik yapısıyla herkes için sağlıklı uyku sağlayan bu ürün grubunu, sabah dinlenmiş olarak kalkmak isteyenlerin kaçırmamasını öneriyoruz” diye konuştu.