Brooklyn Park'ta büyük fırsat

Pana Yapı, Fikirtepe'de hayata geçirdiği Brooklyn Park'tan ev almak isteyenlere yüzde 25'lik peşinatı teslimde ödeme fırsatı sunan kampanyasının duyurusunu yaptı.

Brooklyn Park'ta büyük fırsat

Pana Yapı imzasıyla Fikirtepe'de hayata geçirilen Brooklyn Park projesinde yeni bir kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında projeden ev almak isteyenlere yüzde 75 banka kredisi ve yüzde 25'i teslimde ödeme olanağı sunuyor.

Brooklyn Park projesinde kampanya
Kampanyadan yararlanmak isteyenler ayrıca, yüzde 1'in altında düşük faiz avantajından da yararlanma fırsatı bulacak. Yüzde 75 oranında banka kredisinden yararlanmak isteyenlere yüzde 0.95 faiz olanağı sunan Brooklyn Park kampanyasında ayrıca isteyene yüzde 50 peşin, kalanı sıfır faizli 60 ay kampanyası ile de dikkat çekici bir alternatif sunuluyor.

Brooklyn Life ne zaman teslim edilecek? Ayrıntılar için tıklayın...

Brooklyn Park projesinin yüzde 80'i satıldı
2016 yılının aralık ayında teslim edilmesi planlanan Brooklyn Park'ın yüzde 80'lik kısmı satılmış durumda. Adalar ve Kalamış manzarasına sahip daireler içeren proje, geniş teras seçenekleri de barındırıyor. Toplamda 113 bin metrekarelik inşaat alanında inşa edilen Brooklyn Park'ta toplam 731 konut ve 13 ticari ünite yer alıyor. Projenin 14 bin 500 metrekarelik toplam arsasının 5 bin 200 metrekaresi ise peyzaj alanına ayrılmış durumda. 

Brooklyn Park fiyatları 832TL'den başlıyor
Bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası, tenis kortu, hamam ve geniş sosyal olanaklar barındıran Brooklyn Park'ta fiyatlar 491.832 TL'den başlıyor. 

Brooklyn Park nerede?
Kentsel dönüşüm seferberliğinin pilot bölgesi olan Yeni Fikirtepe'de inşa edilen Brooklyn Par, E-5 ve TEM otoyolları ile Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. Proje şehir içi toplu ulaşım ağının en merkezi noktalarından biri üzerinde hayata geçiriliyor. 
 

 

"Brooklyn Park'ta büyük fırsat" Başlıklı Haberin Galerisi

Brooklyn Park'ta büyük fırsat

Brooklyn Park'ta büyük fırsat

Brooklyn Park'ta büyük fırsat

Brooklyn Park'ta büyük fırsat

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Brooklyn Park