Brooklyn Park'ta ilk teslimler Aralık 2016'da

Pana Yapı, inşaat çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğü Brooklyn Park projesinde ilk teslimleri Aralık 2016'da yapmaya hazırlanıyor

Brooklyn Park'ta ilk teslimler Aralık 2016'da

Pana Yapı imzasıyla Fikirtepe'de inşa edilen Brooklyn Park'ta teslimlere bu yılın sonunda başlanacak. İlk teslimlerin Aralık 2016'da başlayacağı projede inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Brooklyn Park'ın yüzde 80'i satıldı
Yeni Fikirtepe'nin en hareketli noktasında yer alan Brooklyn Park, E-5 ve TEM otoyolu, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü gibi şehrin önemli ulaşım merkezlerine oldukça yakın bir noktada yükseliyor. Marmaray, Avrasya Oto Tüneli, metrobüs ve deniz otobüsü gibi ulaşım olanaklarına da yürüme mesafesinde bulunan Brooklyn Park'ta satış oranı ise yüzde 80 düzeyine ulaşmış durumda...

Brooklyn Park'ta ödeme avantajları için tıklayın...

731 konutlu dev proje: Brooklyn Park
Aralık 2016 tarihinde teslimlerine başlanan Brooklyn Park daireleri Adalar ve Kalamış manzarasına sahip olacak. Daireler ayrıca geniş teras ve yeşiller iç içe daire seçenekleri ile satışa sunulacak. Toplamda 13 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Brooklyn Park bünyesinde 731 konut ve 13 ticari ünite yer alacak. Projenin toplam 14 bin 500 metrekarelik arsasının 5 bin 200 metrekarelik alanı ise peyzaja ayrılmış durumda. 

Brooklyn Park fırsatları sürüyor: Metrekaresi 4.500 TL'den başlayan fiyatlarla
Brooklyn Park'tan konut satın almak isteyenler için hazırlanan avantajlı ödeme kampanlarına da büyük ilgi gösteriliyor. Proje bünyesindeki 60 ay 0 faiz kampanyası sürerken, yüzde 25'lik kısmı teslimde ödeme olanağı da tanınıyor. Alımlarda banka kredisi kullanmak isteyenler ise yüzde 0.95'lik faiz imkanına sahip olacak.

Dileyenlere peşinat ödemeden konut sahibi olma şansının sunulduğu Brooklyn Park'ta 4.000-4.500 TL ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Böylece yatırımcı, peşinatını teslimde ödeme şansı için zaman kazanmış oluyor ve aylık ödeme miktarını da 2.000-2.500 TL düzeyine indirme şansına kavuşuyor. 

"Brooklyn Park'ta ilk teslimler Aralık 2016'da" Başlıklı Haberin Galerisi

Brooklyn Park'ta ilk teslimler Aralık 2016'da

Brooklyn Park'ta ilk teslimler Aralık 2016'da

Brooklyn Park'ta ilk teslimler Aralık 2016'da

Brooklyn Park'ta ilk teslimler Aralık 2016'da

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Brooklyn Park