Bulvar İstanbul Ataşehir yakında satışta!

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından inşa edilecek olan Bulvar İstanbul Ataşehir'in yaklaşık iki ay sonra satışa sunulması bekleniyor

Bulvar İstanbul Ataşehir yakında satışta!

Özülke İnşaat ve Özkar İnşaat'ın bir araya gelmesiyle kurulan Bulvar İstanbul İş Ortaklığı, İstanbul Anadolu Yakası'nda Bulvar İstanbul Ataşehir isminde yeni bir projeye imza atacak.

200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek olan Bulvar İstanbul Ataşehir, yaklaşık iki ay sonra görücüye çıkacak. Projenin teslimleri 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilecek.

Ofis konseptine sahip olacak olan Bulvar İstanbul Ataşehir, Uluslararası Finans Merkezi'ne yakın olmasıyla da birçok avantaj sağlayacak. Projenin toplam satılabilir alanı 22 bin metrekare olacak.

Özülke İnşaat Hakkında

Özülke İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, 2004 yılında İstanbul'da kuruldu. Faaliyetlerine inşaat, taahhüt, proje ve müşavirlik hizmetleri sunarak mütevazı bir başlangıç yaptı. Projelendirme ve müşavirlik çalışmalarında çağdaş mimarinin çözümleme mantığını, çevresel yaklaşımlara ve hizmet alanların alışkanlıklarından uzaklaşmadan, doğa - çevre ikilemini özellikle dikkate alarak çözmeyi, alışkanlıklarına ilke edinerek faaliyetlerini sürdürdü. Firma Bugüne kadar yaklaşık 15.000 konut üretip sahiplerine teslim etmiştir.

Özkar İnşaat Hakkında

1974 yılında Ahmet, Kamil ve Niyazi Özcan kardeşler tarafından kurulan Özkar İnşaat, İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri, Adana, Rize gibi Türkiye'nin pek çok ilinde yaklaşık 25.000 konut üretmiş ve sahiplerine teslim etmiştir.

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul