Bulvar İstanbul projesinde 20 günde 550 daire satıldı

Bulvar İstanbul’da, 82 metrekareden 277 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki daireler, metrekaresi ortalama 2.400 liradan satışa sunuluyor

Bulvar İstanbul projesinde 20 günde 550 daire satıldı

27 Aralık 2013 / emlakwebtv
İstanbul’un hızla gelişen Başakşehir – Ayazma bölgesinde bulunan Bulvar İstanbul, iki etap 15 bloktan oluşuyor. 1500 dairenin yer alacağı projede 1+1’den 5+1’e kadar her ihtiyaca ve arayışa yönelik daire tipleri bulunuyor. İsmini iki etabın arasında bulunan ve pek çok mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu, ağaçlıklı bölgenin arasında yer alan yürüyüş bulvarından alan Bulvar İstanbul projesinde 20 günde 550 daire satıldı.

Bulvar İstanbul’un 2016 yılı ikinci çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor
Projenin lansmanından sonra yoğun ilgi gören Bulvar İstanbul, önümüzdeki günlerde inşasına başlanacak olan 2.600 yatak kapasiteli 11 ihtisas hastanesinin bulunduğu Sağlık Kent projesinin yanında yer alıyor. Ayrıca yapımı süren Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu, metro ve Atatürk Olimpiyat Stadı ile aynı lokasyonda yer alan Bulvar İstanbul’un, TEM Otoyolu’na yakınlığı da projeye değer katıyor. Bulvar İstanbul’un 2016 yılı ikinci çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.

Bulvar İstanbul projesi; göletlerin, şelalelerin, kamelyaların, lavanta ve gül bahçelerinin bulunduğu geniş peyzaj alanlarının yanı sıra renkli sosyal yaşamı ile de dikkat çekiyor.

Projede dikkat çeken donatılar
Projede, toplu yaşam alanlarında sosyalleşmenin sağlanması için oluşturulan aktivite alanları yer alıyor. Kültür merkezinde bulunacak özel sinema salonunda rezervasyon yaptırarak ailece veya komşularla film izleme imkânından kütüphaneye, kalabalık misafirlerin ağırlanabileceği veya davetlerin organize edilebileceği salon – lounge alanlarına kadar düşünülen pek çok ince detay, projeye ayrı bir değer katıyor. Projenin en dikkat çekici detayları arasında özellikle çocuk eğitim ve oyun odaları, spor tesisleri ve sıcak su havuzlarının da yer alması bulunuyor.

Bulvar İstanbul hakkında detaylı bilgi için: www.bulvaristanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul