BULVAR REZİDANS SATIŞA DOYMADI

Emlak Konut’un Başakşehir’deki lüks projesi Bulvar İstanbul’un yeni etabı Bulvar Rezidans yoğun ilgi görüyor. Rezidans satışa çıktıktan sonra 1 saat içerisinde yüzde 90’lık satış elde etti

BULVAR REZİDANS SATIŞA DOYMADI

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Bulvar İstanbul satış başarısı ile dikkat çekiyor. 2015 yılında satışa sunulan Bulvar Rezidans projesi de diğer etaplar gibi yoğun ilgi gördü. Rezidans projesi satışa çıktıktan sonra 1 saat içerisinde yüzde 90'lık satış elde etti. 165 daireden oluşan yeni etapta, 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tipleri mevcut.

Bulvar Rezidans'a gösterilen yoğun ilgi ve satış başarısını anlatan Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, "Bulvar İstanbul projemiz ve projenin yeni etabı Bulvar Rezidans ile elde ettiğimiz satış başarısı ve konsepti sayesinde Başakşehir'e yeni bir soluk kazandırdık. Başakşehir'in ilk rezidansı özelliğine sahip Bulvar Rezidans, ayrıcalıklı konumu ve proje özellikleriyle oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerden beklediğimiz gibi büyük ilgi gördü. Lüks rezidans hizmetleri sunacak nitelikli bina sistemleri bulunan Bulvar Rezidans'tan; göletler, şelaleler, ve çiçek bahçelerinden oluşan Bulvar İstanbul'un peyzaj çalışmaları keyifle izlenebilecek'' dedi.

'Bölgenin Bağdat Caddesi olacak'
Bulvar İstanbul projesinde yer alan mağaza ve dükkanlar da ilerleyen dönemlerde satışa çıkacak. Bilal Aydoğan, Bulvar İstanbul'da şu ana kadar toplam satıştan 700 milyon TL gelir elde edildiğini söyledi. 2015 yılı içerisinde de proje bölümlerinden biri olan ticari alanların ihalesini gerçekleştirmeyi planladıklarını da sözlerine ekleten Aydoğan, "Bulvar Cadde'yi bölgenin Bağdat Caddesi olarak konumlandıracağız. Burada geniş alışveriş imkanlarından eğlence, yeme- içme alanlarına kadar çeşitlilik gösteren bir yapı olacak" diye konuştu.

Yatırımlara devam
Özülke İnşaat, 2015 yılında yatırımlarına devam edecek. Yeni arsa arayışlarını devam ettiren şirket, bu doğrultuda İstanbul'un çeşitli bölgeleri için açılan ihalelere katılıyor. Şirket, 2015'te İstanbul Finans Merkezi Ataşehir'de bir ofis projesi hayata geçirecek, söz konusu projeyle ilgili çalışmalar sürüyor.

Proje Bilgisi: Bulvar Rezidans