Burcunuzun Koltuğu Trump Alışveriş Merkezi’nde

Altıncı Cadde, astrolog Hande Kazanova ve mobilya tasarımcısı Jo Supara Tarakçı, “Burcunuzun Koltuğu” koleksiyonunu, Trump Alışveriş Merkezi’nde görücüye çıkarıyor

Burcunuzun Koltuğu Trump Alışveriş Merkezi’nde

07 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Her stile ve her karaktere uygun farklı mobilya ve aksesuar tasarımlarını çok özel fiyatlarla sunan altincicadde.com, son koleksiyonu “Burcunuzun Koltuğu” ile sunduğu bu özel koleksiyon ile bambaşka bir boyut kazandırıyor. Her burcun, farklı stil eğilimleri ve renk tercihleri olmasından yola çıkan bu koleksiyonun amacı, kişilerin burçlarına göre değişen özellikleri ve ev dekorasyonları arasındaki uyumu; iyi hissettiren tasarım koltuklarla sağlamak, Hande Kazanova ve tasarımcı Jo Supara iş birliği ile hayata geçen bu özgün ve son derece şık koleksiyona ait tasarımlar, altincicadde.com‘ dan görmekle yetinmeyen astroloji ve dekorasyon meraklıları için; 7 Mayıs Salı gününden itibaren Trump Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor.

Hande Kazanova: “Her burç ayrı bir beğeniye sahip”
Her burcun ayrı bir beğeniye sahip olduğunu belirten astrolog Hande Kazanova, burçlarla tasarım tercihleri arasındaki ilişkiyi vurgularken: “Koçlar hareketli, enerjik ve rekabetçi yaşam tarzlarını sarı ile yansıtırken Boğaları pastel tonlar dinginleştiriyor. Metal objeleri ve sarı tonları seven İkizlerin yanı sıra Yengeçler çiçekli desenler ve yumuşak tonları tercih ediyor. Başaklar sadelikten yanayken, Teraziler rengin her tonunu kullanıyor. Zevk düşkünü Akreplerin yanı sıra Yaylar, egzotik ürünleri istiyor. Oğlaklar, orijinal ve yenilik seven Kovalara göre daha klasik chesterfield tarzı koltuklardan hoşlanıyor. Gösteriş ve ihtişam peşindeki Aslanların aksine Balıklar deniz temalarından vazgeçmiyor” diyor.

Burcunuzun Koltuğu”7 Mayıs Salı gününden itibaren Trump Alışveriş Merkezi’nde
Altıncı Cadde’nin deneyimi, burç - beğeni kombinasyonlarından hareketle ve Taylandlı ünlü tasarımcı Jo Supara Tarakçı’nın original tasarım dokunuşu ile ortaya çıkan “Burcunuzun Koltuğu” koleksiyonu,7 Mayıs Salı gününden itibaren Trump Alışveriş Merkezi’nde oluyor. İsteyen herkes Trump Alışveriş Merkezi’ne gelerek, Hande Kazanova & Jo Supara imzasını taşıyan bu çok özel koleksiyonu yakından görüp, burca özel koltuk tasarımları hakkında detaylı bilgi edinebilir.