Bursa'da Bakyapı ‘tapu hemen teslim’ dedi

Bakyapı, hayata geçirdiği Bakyapı Prestij Modern'le Bursa'da "tapu hemen teslim" sloganıyla günde 11’den fazla daire satışıyla 2 ayda 700 konut satıldı

Bursa'da Bakyapı ‘tapu hemen teslim’ dedi

24 Şubat 2014 / emlakwebtv
Toplamda 13 bloktan oluşacak projede 2+1 ve 3+1 daire seçeneğine yer veriliyor. 3 farklı 3+1 daire tipinin olduğu projede daire büyüklükleri 150 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiyor. Projede daire fiyatları 159 bin TL ile 259 bin TL arasında değişiyor.

Bursa Prestij Modern günde 11 daire sattı
Bursa Prestij Modern ile yoluna devam eden Bakyapı, hızlı satış başarısına kaldığı yerden devam ediyor. İstanbul Prestij Park’ta 45 günde 414 konutun satışı tamamlayan Bakyapı, Bursa’da da lansmana çıktığı 2013 Aralık ayından bu yana 700 konutun satışını tamamladı. Bakyapı böylece Bursa Prestij Modern’de günde ortalama 11’den fazla dairenin satışını yapmış oldu. Prestijin modernlikle buluşması olarak yorumlanan Bakyapı Prestij Modern, konut sahiplerinin geleceğini de dairelerini de güvence altına alıyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin arsasında yükselen projede tapular hemen teslim ediliyor. Böylece, konut sahiplerine yeni yaşam alanlarında huzur dolu bir başlangıç yapmaları sağlanıyor. Öte yandan proje, büyükşehir belediyesinden onaylı ruhsatı ile güven veriyor.

Projede yüzde 1 KDV avantajı
Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Bursa Prestij Modern’de anlaşmalı 5 banka garantörlüğünde kredi kolaylığı sunuluyor.

Bursa’da bir ‘ilk’ yükseliyor
Bakyapı'nın Prestij serisinin ikinci halkasını oluşturan Osmangazi'deki proje yaklaşık 54 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Haziran 2016'da teslim edilmesi planlanan projede konutların yanı sıra 53 işyeri de bulunuyor. Arsası Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden ihalede ile alınan proje, aynı zamanda Bursa'daki ilk hasılat paylaşımı modeliyle gerçekleşen konut projesi özelliğini taşıyor.

Bakyapı Prestij Modern’de sosyal tesisler
Bakyapı Prestij Modern'in 2 bin metrekarelik sosyal tesisi, 'modern' yaşamın beraberinde getirdiği birçok aktiviteyi konut sahiplerine sunuyor. Sosyal tesiste, ısıtmalı kapalı havuzlar, saunalar, buhar odaları, fitness ve pilates salonları ve langırt, bilardo, masa tenisi gibi masa oyunları yer alıyor. 18 bin metrekare yeşil alana sahip proje ayrıca profesyonel peyzaj düzenlemesini, koşu ve yürüyüş parkurlarını, kameriyeler ve süs havuzlarını da içinde barındırıyor.

Bakyapı Prestij Modern’de konum
Bakyapı Prestij Modern, şehrin birçok önemli noktasına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje, Timsah Arena stadına 3 km, Carrefour'a 5 kilometre, Metro Acemler İstasyonu'na 3 kilometre, çevreyolu bağlantısına 2.5 kilometre, Koru Park AVM'ye 6 kilometre ve Buski'ye ise sadece 2,5 kilometrelik mesafede yükseliyor

Firma Bilgisi: Akyapı