Bursa emlak sektöründe yeni dinamik

Bursa emlak sektörünü yakından tanıyan Cüneyt İnce ve Yusuf İnce tarafından kurulan cokiyifiyata.com yayın hayatına başladı. Girişimin en önemli özelliği ise site üzerinden yapılacak işlemlerde alıcıdan komisyon alınmaması.

Bursa emlak sektöründe yeni dinamik

Bursa emlak ve konut sektöründeki deneyimlerini internet ortamına taşıyan girişimciler, sektörün kent içindeki dinamiklerine yön vermesi beklenen cokiyifiyata.com isimli "gayrimenkul arama portalının" yayınına başladı. "Bursa'nın Emlakçısı" sloganı ile ilk ilan kabullerine başlayan sitenin en büyük özelliği ise, yapılacak işlemlerde alıcıdan herhangi bir komisyon almaması olacak.

İşlemlerde alıcıdan komisyon alınmayacak

Özellikle son dönemde konut satışları, yabancı yatırımcıların artan ilgisi ve prim potansiyeliyle Türkiye'nin önde gelen merkezleriyle yarışan Bursa, dijital emlak arama kategorisinde de önemli yeniliklere tanıklık ediyor. Bursa emlak sektöründeki deneyimlerini internet ortamına taşıyan girişimciler tarafından kurulan ve yapılan işlemlerde alıcıdan herhangi bir komisyon almayacak olan "cokiyifiyata.com" yayın hayatına başladı. Kurucuların sektör açısından önemli yenilikler ve farklılıklar hedeflediğini belirten Cüneyt İnce barter takas yönteminin de geçerli olduğunu belirterek: "Bu yöntem taşeron firmalar tarafından alınan daire, dükkan ve arsaları büyük bir fiyat avantajıyla müşterilerimize sunmamızı sağlamaktadır. Fiyatlar arasında mevcut olan büyük farkı görüp şüpheye düşen olabilir. Oysa müteahhit firmadaki daireyle bu yöntem ile alınan dairelerin arasındaki tek fark fiyat farkıdır." ifadelerini kullandı. 

 

Çok iyi fiyata haber

 

Ücretsiz ilan olanağı

cokiyifiyata.com, özel fiyat avantajları ile satın alınan iyi konum ve özellikli gayrimenkullerin yanı sıra satışa çıkarılan gayrimenkullerin ücretsiz ilanına da olanak tanıyacak. Girişim bütünüyle Bursa'nın yerel firması kimliğiyle yaratıldığını dile getiren şirket yetkilisi: "Bursa’yı iyi şekilde tanımamızdan kaynaklanır.  Her bölgesine hakim olduğumuz bu şehrin bize getirileri ise şüphesiz emlak sektöründe karşılaşabileceğimiz problemleri daima en aza indirgemek ve Bursa’nın Yerel Emlakçısı olarak anılmak olacaktır." ifadelerini kullandı.