Businist Office Fikirtepe

Businist Office Fikirtepe'de 550 milyon TL yatırım değeri ile yükseliyor

Businist Office Fikirtepe

Businist Office Fikirtepe'de 550 milyon TL yatırım değeri ile yükseliyor. Selimoğlu Group, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı şirketlerinin oluşumu olan SVR Grup tarafından inşa ediliyor. 10 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Businist Offfice satılık ofis büyüklükleri ise 45 metrekare ile 380 metrekare arasında değişiyor. Businit Office fiyat bilgilerine satış ofisinden ulaşabilirsiniz.

Businist Office sosyal imkanları arasında  fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kreş, kuaför ve restoran, toplantı ve eğitim odaları, IT destek hizmetleri, cafe ve restoranlar, arşivleme için depolar, kuru temizleme, terzi, lostra, kuaför, kırtasiye, copy center(baskı merkezi), eczane, vale, fitness club, eğlence merkezi, kreş, sağlık merkezi, ibadet alanı gibi isteğe bağlı hizmetler de projede yer alıyor.

Businist Office ne zaman teslim edilecek?
Businist Office teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor.

Businist Office nerede?
Businist Office İstanbul Fikirtepe'de yer alıyor. Metrobüs, Metro, E-5, Marmaray, Avrasya Tüneli çıkışı ve Boğaz Köprüsü gibi İstanbul ulaşım akslarının göbeğinde yer alması ile merkezi ve kolay ulaşılabilir bir proje olarak dikkat çekiyor.

Businist Office projesi adres bilgileri
Adres : Sahrayıcedit Mahallesi E-5 üzeri Golden Plaza E Blok Kadıköy/İstanbul

Businist Office iletişim bilgileri
Telefon : 444 60 13
Web : http://businist.com/

"Businist Office Fikirtepe" Başlıklı Haberin Galerisi

Businist Office Fikirtepe

Businist Office Fikirtepe

Businist Office Fikirtepe

Businist Office Fikirtepe

Proje Bilgisi: Businist Office