Çanakkale Seramik'ten 'Seramik Parke'

Çanakkale Seramik ve Kalebodur, doğal ahşap görünümlü serilerini tek çatı altında topladığı 'Seramik Parke'yi tüketicinin beğenisine sunuyor

Çanakkale Seramik'ten 'Seramik Parke'

Çanakkale Seramik ile mimarların yaratıcılıklarına hitap ederek yapılara yeni bir boyut kazandıran Kalebodur, yeni ürünü 'Seramik Parke'yi tüketicinin beğenisine sunuyor. Ağaçlara dokunulmadan dayanıklı, hijyenik ve doğal mekanlar oluşmasını sağlayan 'Seramik Parke', banyo, mutfak, salon, yatak odası ve terasın yanı sıra, restoran ve alışveriş merkezi gibi toplu kullanım alanlarında özellikle tercih ediliyor.

Doğal ahşap dokusu mekanlarda
Doğal ahşap dokusuna sahip seramik tasarımlarının son yıllarda dünya genelinde arttığına dikkat çeken Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, "Dijital teknolojiyle ürettiğimiz 'Seramik Parke'nin, konutların yanı sıra iş merkezlerindeki kullanımının daha da artacağına inanıyoruz. Bu eğilimin en güzel örnekleriyle oluşturduğumuz 'Seramik Parke' serilerimizi, dünya pazarına sunuyoruz" dedi.

Seramik Parke'nin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanında kolay temizlenebilen hijyenik yapısıyla öne çıktığını ifade eden Bahadır Kayan, "Ahşap parkenin kullanımı ve bakımı zordur. Seramik Parke ise çok kolay temizlenir ve özel bakım gerektirmez. Aynı zamanda yaşadığı mekanda ahşabın sıcaklığını hissetmek isteyenler için ağaçlara zarar verilmeyen bir çözüm olduğu için çevreyle de dost bir seçimdir. Aşınmaya dayanıklı olan 'Seramik Parke', ıslak alanlarda kaydırmaz, dona ve soğuğa karşı da dirençlidir. Tüm bu özelliklerinin yanında, zarif görüntüsüyle de açık alanlar için ideal bir üründür" diye konuştu.

Özel bir koleksiyon
Çanakkale Seramik'in, 'Wooden Touch', 'Chakra', 'Country', 'Forest', 'Tonewood', 'Nordic', 'Soft Nordic' ve 'Wood' serileri ile Kalebodur'un 'Vintage', 'Antique Wood', 'Madera', 'Soft Wood', 'C-Wood' serilerinden oluşan 'Seramik Parke', farklı yüzey ve ebat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine hitap ediyor.

 

Firma Bilgisi: Arke