Canpa App mobil uygulaması nedir?

Canpa Şirketler Grubu, yalıtım sektöründe bir ilke imza atarak, yalıtıma dair tüm bilinmesi gerekenleri Canpa App mobil uygulamasında topladı

Canpa App mobil uygulaması nedir?

Canpa Şirketler Grubu, yalıtım sektöründe bir ilke imza atarak, yalıtıma dair tüm bilinmesi gerekenleri Canpa App mobil uygulamasında topladı. Akıllı cihazlarda yalıtımla ilgili tüm detayların paylaşıldığı uygulama, istenen bilgilere her yerden ve en kısa sürede ulaşabilme imkânı sağlıyor.

"Canpa App uygulamasıyla artık yalıtımla ilgili tüm öğrenmek istedikleriniz bir tıkla elinizin altında" diyen Canpa Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan, "Canpa App uygulamasıyla izolasyon alanında bir ilki hayata geçirdik.

Yalıtım dünyasında ki teknolojik yenilikleri beraberinde getiren uygulamamız kesintisiz hizmet vermeyi hedefliyor. Canpa App'i iPhone, iPad ve Android işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiz" dedi.

Yalıtımın önemini anlatmak ve bu konudaki bilincin artmasını kurumsal sorumluluk olarak benimsediklerini ifade eden Özcan, şu bilgileri verdi:
"Sağlıklı ve güvenli yaşam alanları yaratmak için çalışıyoruz; bunun için sadece yalıtım yaptırmak yeterli olmuyor, doğru yalıtımın yapılmazsa harcanan paralar boşa gidiyor. Doğru malzemeler, doğru uygulama binaların ömrünü belirleyen ve yaşam alanlarına konfor getiren etkenler... Ayrıca yalıtım için bir kez masraf yapılmasına karşılık binadan ömür boyu tasarruf sağlanıyor. 30 yıllık Canpa tecrübesini paylaşmayı kurumsal sorumluluğumuz olarak gördük. Yalnızca müşterilerimizin değil aynı zamanda rakiplerimizin de bu bilgilere kolayca ulaşabilmesi için Canpa App'i hayata geçirdik. Yeter ki harcanan onca emek ve para yanlış yalıtım yaparak boşa gitmesin. Artık isteyen herkes tüm ürünlerin fiyatlarına, kalite belgelerine ve doğru yalıtımın detaylarına ulaşabilir. Anlık destek almak isteyenler mobil uygulamamızdan bize ulaşıp 10 dakika içerisinde Canpa yetkilisinin yardımıyla, yalıtım hakkında her şeyi öğrenilebilir"

Özcan, yalıtım bilincinin artırılması ve medeni toplumlar seviyesinde uygulamalar yapılmasını hedeflediklerini söyleyerek "Biz mobil uygulamamızda örnek videolar gösteriyoruz. Kullanıcılar yalıtımın doğru ve yanlış yöntemlerini buradan inceleyebilirler. Ürünler, fiyatlandırma, paketleme bilgileri, , kalite belgeleri, çizimlerle anlatım ve tüm bilinmesi gerekenler... Amacımız minimum kaynak ile maksimum performansa ulaşılması ve bunun günümüz teknolojisine uygun yöntemlerle sunulması. Çünkü yalıtım bir kere yapılır. İkinci kez yapılırsa sökme, tamir ve yeniden uygulama ilk seferin üç katına mal olur. Canpa mobil uygulaması sayesinde yalıtım sektörüne dair yanlış uygulamaları ve hatalı yalıtım sonuçlarını en aza indirmeyi ümit ediyoruz. Bu mobil uygulama sayesinde kullanıcılar ilk seferde doğru yalıtım yaparak başarılı sonuç elde edip, konforlu yaşam alanlarının keyfini sürebilirler" dedi.

 

Firma Bilgisi: Canpa