Capacity’de yıldızlar geçidi

2014’te 6. yılını kutlayacak olan Capacity, ziyaretçilerine yeni yılda 3 Mercedes-Benz otomobilden birini kazanma fırsatı sunuyor

Capacity’de yıldızlar geçidi

24 Aralık 2013 / emlakwebtv
Kuruluşundan bu yana her yıl çeşitli kampanya ve etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli ve eğlenceli bir ortam sunan Capacity Alışveriş Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşının pırıltısını ve heyecanını yaşatmaya hazırlanıyor.

Capacity Alışveriş Merkezi’nde yılbaşına özel kampanyalar
2014’te 6. yıl dönümünü kutlayan Capacity Alışveriş Merkezi, yıl dönümüne özel düzenlediği kampanyada, ziyaretçilerine iki ayrı segmentte 3 ayrı Mercedes-Benz otomobil hediye ediyor. Ziyaretçilerinin yapacağı her 100 TL ve katları alışverişlerde kampanyaya katılım imkânı sağlayan Capacity Alışveriş Merkezi, 2 adet Mercedes-Benz A180 ve 1 adet Mercedes-Benz B 180 kazanma şansı sunuyor. 1 Aralık 2013 ve 14 Şubat 2014 arasında devam edecek kampanya ile bu çok özel hediyeleri kazanan talihliler 22 Şubat 2014 tarihinde gerçekleşecek Milli Piyango çekilişi ile açıklanacak.

Capacity AVM’de yeni yıla özel dekor
Yeni yıla keyifli etkiniklerle merhaba demeye hazırlanan Capacity AVM, yılbaşına özel tasarlanan dekorasyonuyla ve özel programıyla misafirlerini ağırlayacak. Yeni yıla girerken muhteşem noel evinde noel babayla hatıra fotograf çekimi günü ölümsüzleştirecek. Büyükler yeni yıl alışverişlerini yaparken Noel Baba Bandosu güne neşe katacak. Noel Baba arabasıyla çocular için alışveriş turu gerçekleştirilecek Capacity Alışveriş Merkezi, süpriz hediyelerle renkli bir gün yaşatacak.

Noel evinde ziyaretçilerine sıcak çikolata ikramı da sunacak olan Capacity Alışveriş Merkezi, yeni yıl coşkusunu paylaşmak isteyen tüm misafirlerini bu keyifli etkinliklere katılmaya davet ediyor.