Çengelköy Park Evleri'nde sona doğru

Selimoğlu ve Demirland İnşaat tarafından Çengelköy'de hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri'nde yaşam, bu sene başlayacak

Çengelköy Park Evleri'nde sona doğru

Selimoğlu ve Demirland İnşaat tarafından Çengelköy'de hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri'nde yaşam, 2015'te başlayacak. Projede fiyatlar 373 bin dolardan başlıyor. 

Boğaz Manzaralı Proje: Çengelköy Park Evleri
Çengelköy'ün sırtlarında yer alan Boğaz Manzaralı konumuyla ilgi çeken projeden 373 bin dolardan başlayan fiyatlarla konut sahibi olabilmek mümkün. Bu sene yaşamın başlayacağı projede rezidans daireler 373 bin dolardan, 5+1 dubleks daireler ise 968 bin dolardan başlayan fiyatlarla ile satışa sunuluyor. Konak ve villa fiyatları ise, 1 milyon 153 bin dolar ile 3 milyon dolar arasında değişiyor. Projeden konut almak isteyenleri yüzde 75 banka kredisi kullanma imkanı da tanınıyor.

65 bin metrekare rezidans alanı
65 bin metrekare alanda 216 konuttan oluşan projenin rezidans bölümünde, satışın devam ettiği 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks'lerin büyüklükleri 134 metrekare'den başlayıp 440 metrekare'ye kadar çıkıyor. Konak ve villalarda ise 269 metrekare ile 605 metrekare arasında değişen 6 farklı metrekare seçeneği sunuluyor.

Hem yatırımcılar hem de oturmak isteyenler için...
Çengelköy Park Evleri'ni "Çengelköy'ün en büyük projesi" olarak tanımlayan Selimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, projenin gerek konumu gerekse de sunduğu daire alternatifleriyle hem yatırımcılar hem de oturum amaçlı almak isteyenler tarafından talep gördüğünü söyledi.

Demirland'ın ortaklarından İlhami Demir ise, projenin Boğaz'a tepeden bakan konumu ve sunduğu mahalle konsepti nedeniyle boğazda eşi benzeri olmayan bir proje olduğunu belirterek erken Bahar Kampanyası ile tüm hedef kitleye ulaşmayı planladıklarını söyledi.

Proje Bilgisi: Köy