Çengelköy Park Evleri, ulaşım avantajıyla bir adım önde

Çengelköy'de inşa edilen Çengelköy Park Evleri, ulaşım avantajıyla İstanbul'un yoğun trafiğinden kurtulmak isteyenlere önemli bir alternatif sunuyor. Proje, Boğaziçi Köprüsü'ne 4.5 kilometre mesafede yer alıyor

Çengelköy Park Evleri, ulaşım avantajıyla bir adım önde

William Turner ve Demirland GYO A.Ş. tarafından Çengilköy'de hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri İstanbul'un yoğun trafiğinden kurtulmak isteyenler için önemli bir alternatif sunuyor. Boğaziçi Köprüsü'ne 4.5, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 9.4 kilometre uzaklıkta yer alan Çengelköy Park Evleri, Çengelköy sahiline ise 1.3 kilometrelik uzaklıkta bulunuyor. 

Çengelköy Park Evleri fiyatlarını öğrenmek için tıklayın...

Çengelköy Park Evleri Teleferik projelerini bekliyor
Boğazın tarihi semtlerinden biri olan Çengelköy'de hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri projesinin Mecidiyeköy-Altunizade-Çamlıca arasına yapılması planlanan teleferik projesi ile önemli bir ulaşım alternatifine ulaşacağını söyleyen Çengelköy Park Evleri Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dönmez, bu sayede Çengelköy'e ulaşımın önemli bir kolaylık kazanacağını belirtti. Dönmez projenin şehrin kalbinde, yeşil ve mavinini iç içe olduğu bir yaşam vaat ettiğini de vuguralayarak:

"2 villa, 116 çatı ve bahçe dubleksi ve 73 rezidans daire, Çengelköy Park Evleri sakinlerinin tüm ihtiyacını karşılayacak bir butik çarşı da içerecektir..." dedi. 

Konak kültürü, akıllı ev sistemi ile harmanlanıyor
Boğazın eşsiz manzarası ve özgün mimarisi ile yatırımcıya seslenen Çengelköy Park Evleri, konak kültürü ve akıllı ev sistemini buluşturan bir yön de taşıyor. Projenin son teknolojik sistemle projelendirilen akıllı ev sistemi ile inşa edildiğini söyleyen İlker Dönmez, proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve SPA gibi sosyal imkanlar da içerdiğini söyledi. Projede yer alan çarşı hakkında da bilgi veren Dönmez:

"“Projenin girişinin cadde tarafında olması nedeniyle dükkanlar cadde cepheli olarak siteye ve çevreye de hizmet verilebilecek” dedi. 

 

"Çengelköy Park Evleri, ulaşım avantajıyla bir adım önde" Başlıklı Haberin Galerisi

Çengelköy Park Evleri, ulaşım avantajıyla bir adım önde

Firma Bilgisi: demirland inşaat
Proje Bilgisi: Çengelköy Park Evleri